код ДК 021:2015-50530000-9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки» (Поточний ремонт портального крану «Альбатрос» № 27)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

500 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 5 квіт. 2017 16:31

до 20 квіт. 2017 18:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
5 квіт. 2017 16:31 – 20 квіт. 2017 18:00
Період уточнень:
5 квіт. 2017 16:31 – 10 квіт. 2017 18:00
Відповіді на питання до:
20 квіт. 2017 18:00
Оскарження умов тендера:
5 квіт. 2017 16:31 – 16 квіт. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
5 квіт. 2017 16:33

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Артем В’ячеславович Амелін
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт портального крану «Альбатрос» №27

Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки

Кількість:

1 одиниця

Період доставки:

4 трав. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 квіт. 2017 16:33
Документи закупівлі 5 квіт. 2017 16:31
Не вказано 5 квіт. 2017 16:31

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
500 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
5 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Триколіч Дмитро В'ячеславович
E-mail: [email protected] Телефон: 380484960456 Факс:
380484960456
ЄДРПОУ:
38436677

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:55
Підтвердження відповідності 20 квіт. 2017 09:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:52
Підтвердження відповідності 20 квіт. 2017 09:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:56
Підтвердження відповідності 20 квіт. 2017 09:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:55
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:55
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 09:04
Підтвердження відповідності 20 квіт. 2017 09:01
Підтвердження відповідності 20 квіт. 2017 09:01
Підтвердження відповідності 20 квіт. 2017 09:00
Підтвердження відповідності 20 квіт. 2017 09:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:59
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:59
Цінова пропозиція 20 квіт. 2017 08:49
Підтвердження відповідності 20 квіт. 2017 09:02
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:52
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:54
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:55
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:55
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:58
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 09:04
Підтвердження відповідності 20 квіт. 2017 09:00
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 квіт. 2017 08:52
Підтвердження відповідності 20 квіт. 2017 09:00

Пропозиція

410 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Код згідно ДК 021:2015:50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Поточний ремонт системи лікувального газопостачання (кисень O₂, повітря Air).
Код згідно ДК 021:2015:50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Поточний ремонт системи лікувального газопостачання (кисень O₂, повітря Air).
Ім'я:
Паламарчук А.А.
E-mail: [email protected] Телефон: 380951851192 ЄДРПОУ:
01998803

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

864 512,00 грн без ПДВ

Дивитись
Код CPV 50530000-9 по ДК 021:2015 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Капітальний ремонт електродвигуна типу А103-6М 160кВт 1000об/хв.). РПЗ - 2.30
Код CPV 50530000-9 по ДК 021:2015 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Капітальний ремонт електродвигуна типу А103-6М 160кВт 1000об/хв.). РПЗ - 2.30
Ім'я:
Міронов Сергій
E-mail: [email protected] Телефон: 380513642461 ЄДРПОУ:
20915546
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

353 843,33 грн без ПДВ

Дивитись
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки. Ремонт і технічне обслуговування каналопромивних установок Rionеd Aqua Jet SD 150/50.
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки. Ремонт і технічне обслуговування каналопромивних установок Rionеd Aqua Jet SD 150/50.
Ім'я:
Іванов Дмитро Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380612711207 ЄДРПОУ:
03327121
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

498 390,00 грн без ПДВ

Дивитись