72260000-5 - «Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням( закупівля медичної інформаційної системи )

Очікувана вартість

348 500,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 3 квіт. 2017 14:38

до 28 квіт. 2017 14:43

Аукціон

з 3 трав. 2017 14:49

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
3 квіт. 2017 14:38 – 28 квіт. 2017 14:43
Початок аукціону:
3 трав. 2017 14:49
Період уточнень:
3 квіт. 2017 14:38 – 18 квіт. 2017 14:43
Відповіді на питання до:
28 квіт. 2017 14:43
Оскарження умов тендера:
3 квіт. 2017 14:38 – 24 квіт. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
21 квіт. 2017 08:57

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Порушення порядку оприлюдення оголошення про проведення процедури закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 квіт. 2017 14:38

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
37636913
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 24500, Вінницька область, Ямпіль, вул.Пирогова 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Чугуннікова Жанна Петрівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380433622552
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Код ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням

Кількість:

25 шт

Період доставки:

1 квіт. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 24500, Вінницька область, Ямпіль, вул.Пирогова 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 3 квіт. 2017 14:38
Документи закупівлі 3 квіт. 2017 14:38
Документи закупівлі 3 квіт. 2017 14:38
Електронний підпис 3 квіт. 2017 14:42
Електронний підпис 3 квіт. 2017 14:42
Електронний підпис 3 квіт. 2017 14:42

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
348 500,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
10 440,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Ямпільсікий районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги

Вас може зацікавити

Послуги з доступу в режимі онлайн до програмного забезпечення “Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти, 6 клас
Послуги з доступу в режимі онлайн до програмного забезпечення “Електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний матеріал» для закладів загальної середньої освіти, 6 клас
Ім'я:
Вікторія Храмченкова
E-mail: [email protected] Телефон: +380965927198 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26461922

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

299 850,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ступак Леся Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380324848201 ЄДРПОУ:
44582338

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

560 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Налаштування програмного забезпечення з централізованої обробки даних ( астрономічних кадрів) оптичних засобів спостереження
Налаштування програмного забезпечення з централізованої обробки даних ( астрономічних кадрів) оптичних засобів спостереження
Ім'я:
Вечерук Ірина Андріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 0442816907 ЄДРПОУ:
24507442

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

350 000,00 грн без ПДВ

Дивитись