ДК 021-2015: 30230000-0 «Комп’ютерне обладнання».
Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель
з 31 бер. 2017 16:16
до 5 квіт. 2017 12:00
з 6 квіт. 2017 09:00
до 10 квіт. 2017 18:00
з 11 квіт. 2017 12:27
до 11 квіт. 2017 12:48
з 11 квіт. 2017 12:48
до 24 квіт. 2017 15:00
з 24 квіт. 2017 15:00
до 27 квіт. 2017 10:36
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
чорно-білий лазерний БФП (формат А3)
Код ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Код:
|
Кількість: 1 шт. |
Період доставки:
до 15 трав. 2017
|
Місце доставки: Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, вул. Богдана Хмельницького, 6, м. Краматорськ, Донецька обл., 84313 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 11 квіт. 2017 12:48 | |
| Не вказано | 11 квіт. 2017 12:48 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 31 бер. 2017 16:16 | |
| Електронний підпис | 31 бер. 2017 16:26 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Цінова пропозиція | 10 квіт. 2017 14:36 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 24 квіт. 2017 15:00 | |
| 24 квіт. 2017 14:58 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 27 квіт. 2017 10:08 | |
| Електронний підпис | 27 квіт. 2017 10:16 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Цінова пропозиція | 10 квіт. 2017 14:06 | |
| Цінова пропозиція | 10 квіт. 2017 14:06 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 10 квіт. 2017 14:06 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДАВас може зацікавити
62 191,67 грн без ПДВ
Дивитись32 000,00 грн без ПДВ
Дивитись39 000,00 грн без ПДВ
Дивитись