Реконструкція будівлі Розсошенської гімназії на вул.Шкільній, 18, в с.Розсошенці Полтавського району Полтавської області

Очікувана вартість

10 883 485,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 30 бер. 2017 17:27

до 17 квіт. 2017 17:32

Аукціон

з 18 квіт. 2017 11:26

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
30 бер. 2017 17:27 – 17 квіт. 2017 17:32
Початок аукціону:
18 квіт. 2017 11:26
Період уточнень:
30 бер. 2017 17:27 – 7 квіт. 2017 17:32
Відповіді на питання до:
17 квіт. 2017 17:32
Оскарження умов тендера:
30 бер. 2017 17:27 – 13 квіт. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
30 бер. 2017 17:37

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Голова тендерного комітету Веретільник Н.В. повідомила, що 30 березня 2017 року оголошено відкриті торги на закупівлю робіт по об’єкту «Реконструкція будівлі Розсошенської гімназії на вул. Шкільній, 18, в с. Розсошенці Полтавського району Полтавської області» (код ДК 021:2015 – 45000000-7, Будівельні роботи). При повторному, детальному дослідженні тендерної документації на вищевказану закупівлю, тендерний комітет виявив помилку у додатку 4 (технічне завдання, інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі). На підставі вище викладеного, відповідно до статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) (далі-Закон), замовник має право з власної ініціативи внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозиції продовжується в електронній системі закупівель таким чином, щоб з моменту внесення змін до тендерної документації до закінчення строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше ніж сім днів. Станом на 13 квітня 2017 року, кінцевий строк подання тендерних пропозицій визначено на 17 квітня 2017 року, тобто, залишається 4 дні. При внесення змін, замовник повинен перенести кінцевий строк подання тендерних пропозицій на 20 квітня 2017 року. В цьому випадку, якщо замовник здійснить будь-які перенесення термінів, це автоматично тягне за собою зміну строку початку і закінчення робіт, які підлягають закупівлі. При створенні закупівлі в оголошенні були зазначені строки виконання робіт з 03 травня до 30 листопада 2017 року, при внесенні змін до тендерної документації, інформація в оголошенні втрачає свою актуальність. Тобто, дані в опублікованому оголошенні будуть відрізнятися від змісту тендерної документації, що є недопустимим. Враховуючи неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель та керуючись ст. 31 Закону дану закупівлю слід відмінити та повторно оголосити після доопрацювання тендерної документації.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 13 квіт. 2017 17:13

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02145642
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 38751, Полтавська область, Щербані Полтавський район, вул. Центральна, буд. 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Акулініна Ілона Володимирівна (Akulininа Ilona Volodymyrivna)
Володіння мовою:
Телефон:
+380532274397
E-mail:
Факс:
+380532222978

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Реконструкція будівлі Розсошенської гімназії на вул.Шкільній, 18, в с.Розсошенці Полтавського району Полтавської області

Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи

Кількість:

1 роб

Період доставки:

3 трав. 2017 – 30 лист. 2017

Місце доставки:

Україна, 36000, Полтавська область, с.Розсошенці, Полтавського району, вул.Шкільна, 18

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 30 бер. 2017 17:27
Електронний підпис 30 бер. 2017 17:37
Документи закупівлі 30 бер. 2017 17:27
Документи закупівлі 30 бер. 2017 17:27

Нецінові критерії

Назва показника Назва опції Вага опції

Назва показника:

«Гарантійне обслуговування»

Опис: Строк протягом якого підрядник гарантує якість виконаних робіт

Назва опції:

1

Вага опції:

0.0 %

Назва опції:

2-5

Вага опції:

5.0 %

Назва опції:

6-9

Вага опції:

10.0 %

Назва опції:

10

Вага опції:

15.0 %

Назва показника:

«Строк виконання»

Опис: Кількість днів протягом яких будуть виконані роботи

Назва опції:

212

Вага опції:

0.0 %

Назва опції:

211-205

Вага опції:

5.0 %

Назва опції:

204-200

Вага опції:

10.0 %

Назва опції:

199-195

Вага опції:

15.0 %

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
10 883 485,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 088,35 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
50 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Полтавської районної державної адміністрації

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт системи електропостачання головного корпусу із встановленням гібридної сонячної електростанції на покрівлі корпусу: УЛК факультету механізації Сумського національного аграрного університету за адресою: вул. Герасима Кондратьєва, 160 м. Суми. Заходи з енергозбереження.
Капітальний ремонт системи електропостачання головного корпусу із встановленням гібридної сонячної електростанції на покрівлі корпусу: УЛК факультету механізації Сумського національного аграрного університету за адресою: вул. Герасима Кондратьєва, 160 м. Суми....
Ім'я:
Альбіна Слєпова
E-mail: [email protected] Телефон: +380669819934 ЄДРПОУ:
04718013
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

10 313 228,48 грн без ПДВ

Дивитись
Нове будівництво водонапірної башти і водопровідної мережі по вул. Базарній, вул. Вокзальній, вул. Кооперативній, вул. Українській с.Котовка та обладнання розвідувальної свердловини за адресою: вул. Українська в с.Котовка Самарівського району Дніпропетровської області
Нове будівництво водонапірної башти і водопровідної мережі по вул. Базарній, вул. Вокзальній, вул. Кооперативній, вул. Українській с.Котовка та обладнання розвідувальної свердловини за адресою: вул. Українська в с.Котовка Самарівського району Дніпропетровської...
Ім'я:
Олександра Малікова
E-mail: [email protected] Телефон: +380970092815 ЄДРПОУ:
24449928

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

13 229 251,67 грн без ПДВ

Дивитись
“Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Кошова в м. Самар Дніпропетровської області”. Коригування
“Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Кошова в м. Самар Дніпропетровської області”. Коригування
Ім'я:
Наталія Юдіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380986211747 ЄДРПОУ:
44712128

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

8 812 273,00 грн без ПДВ

Дивитись