код ДК 021:2015: 42120000-6 (Змінно-запасні частини до двигуна 4Ч8.5/11)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

38 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 29 бер. 2017 14:54

до 31 бер. 2017 12:00

Прийом пропозицій

з 31 бер. 2017 12:00

до 4 квіт. 2017 18:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
31 бер. 2017 12:00 – 4 квіт. 2017 18:00
Період уточнень:
29 бер. 2017 14:54 – 31 бер. 2017 12:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Артем В’ячеславович Амелін
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Змінно-запасні частини до двигуна 4Ч8.5/11

Код ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

24 квіт. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 (поштова адреса: вул. Потьомкінська, 3)

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 бер. 2017 14:54
Електронний підпис 29 бер. 2017 14:55
Документи закупівлі 29 бер. 2017 14:54

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
38 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
380,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Гришко Каріна
E-mail: [email protected] Телефон: 380631644345 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

74 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ковальов Юрій Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380973155240 ЄДРПОУ:
23313842

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

25 600,50 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Долженков Віктор
E-mail: [email protected] Телефон: 380573410386 ЄДРПОУ:
23756522
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

46 750,00 грн без ПДВ

Дивитись