код ДК 021:2015: 44810000-1 (Фарба ПФ-115)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 29 бер. 2017 13:31
до 3 квіт. 2017 15:00
з 3 квіт. 2017 15:00
до 6 квіт. 2017 18:00
з 7 квіт. 2017 13:27
до 7 квіт. 2017 14:00
з 7 квіт. 2017 14:00
до 13 квіт. 2017 16:02
з 13 квіт. 2017 16:02
до 24 трав. 2017 17:03
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Фарба ПФ-115
Код ДК 021:2015:
44810000-1 Фарби
|
Кількість: 6 900 кілограм |
Період доставки:
17 квіт. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт. Ушакова, 4 (поштова адреса: вул. Потьмкінська, 3) |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 29 бер. 2017 13:34 | |
| Документи закупівлі | 29 бер. 2017 13:33 | |
| Не вказано | 29 бер. 2017 13:33 | |
| Не вказано | 7 квіт. 2017 14:00 | |
| Не вказано | 7 квіт. 2017 14:00 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 квіт. 2017 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 квіт. 2017 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 квіт. 2017 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 квіт. 2017 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 квіт. 2017 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 квіт. 2017 09:45 | |
| Цінова пропозиція | 4 квіт. 2017 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 квіт. 2017 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 квіт. 2017 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 квіт. 2017 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 квіт. 2017 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 квіт. 2017 09:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 4 квіт. 2017 09:45 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 13 квіт. 2017 16:00 | |
| Протокол розгляду | 13 квіт. 2017 16:00 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 16:29 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 13 квіт. 2017 16:01 | |
| Протокол розгляду | 13 квіт. 2017 16:01 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Цінова пропозиція | 5 квіт. 2017 15:16 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 5 квіт. 2017 15:16 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 13 квіт. 2017 16:02 | |
| Протокол розгляду | 13 квіт. 2017 16:02 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 24 трав. 2017 14:24 | |
| Електронний підпис | 24 трав. 2017 14:26 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 | |
| Не вказано | 6 квіт. 2017 10:34 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
413 437,50 грн без ПДВ
Дивитись262 000,00 грн без ПДВ
Дивитись220 507,58 грн без ПДВ
Дивитись