код ДК 021:2015: 31610000-5 (Змінно-запасні частини KOMATSU WA320-5)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 20 бер. 2017 15:39
до 23 бер. 2017 16:30
з 23 бер. 2017 16:30
до 27 бер. 2017 18:00
з 28 бер. 2017 13:35
до 28 бер. 2017 13:56
з 28 бер. 2017 13:56
до 30 бер. 2017 10:41
з 30 бер. 2017 10:41
до 18 квіт. 2017 15:55
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Змінно-запасні частини KOMATSU WA320-5
Код ДК 021:2015:
31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
|
Кількість: 3 штуки |
Період доставки:
10 квіт. 2017 – 30 черв. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 (поштова адреса: вул. Потьомкінська, 3) |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 бер. 2017 15:42 | |
| Документи закупівлі | 20 бер. 2017 15:40 | |
| Не вказано | 28 бер. 2017 13:56 | |
| Не вказано | 28 бер. 2017 13:56 | |
|
|
||
| Не вказано | 20 бер. 2017 15:40 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 24 бер. 2017 16:48 | |
| Не вказано | 24 бер. 2017 16:48 | |
| Не вказано | 24 бер. 2017 16:48 | |
| Не вказано | 28 бер. 2017 15:49 | |
| Не вказано | 24 бер. 2017 16:48 | |
| Не вказано | 24 бер. 2017 16:48 | |
| Не вказано | 24 бер. 2017 16:48 | |
| Не вказано | 24 бер. 2017 16:48 | |
| Не вказано | 24 бер. 2017 16:48 | |
| Не вказано | 24 бер. 2017 16:48 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 30 бер. 2017 10:41 | |
| Протокол розгляду | 30 бер. 2017 10:40 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 18 квіт. 2017 15:54 | |
| Електронний підпис | 18 квіт. 2017 15:55 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Цінова пропозиція | 27 бер. 2017 09:59 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 27 бер. 2017 09:59 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
162 000,00 грн без ПДВ
Дивитись56 208,00 грн без ПДВ
Дивитись166 631,40 грн без ПДВ
Дивитись