ДК 021-2015: 39710000-2 «Електричні побутові прилади»
Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель
з 16 бер. 2017 17:32
до 21 бер. 2017 17:00
з 22 бер. 2017 09:00
до 27 бер. 2017 13:00
з 27 бер. 2017 13:00
до 7 квіт. 2017 15:26
з 7 квіт. 2017 15:26
до 14 квіт. 2017 14:04
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Холодильник фармацевтичний
Код ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
Код:
|
Кількість: 1 шт. |
Період доставки:
до 30 квіт. 2017
|
Місце доставки: Україна, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, згідно додатку №4 «Заклади охорони здоров’я, місце поставки» |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 16 бер. 2017 17:32 | |
| Електронний підпис | 16 бер. 2017 17:32 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 11:38 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 11:40 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 11:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 бер. 2017 11:37 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 11:36 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 бер. 2017 11:37 | |
| Цінова пропозиція | 24 бер. 2017 11:41 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 11:36 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 11:38 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 бер. 2017 11:37 | |
| Цінова пропозиція | 24 бер. 2017 11:41 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 11:39 | |
| Цінова пропозиція | 24 бер. 2017 11:41 | |
| Технічні специфікації | 24 бер. 2017 11:41 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 11:37 | |
| Цінова пропозиція | 24 бер. 2017 11:35 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 11:36 | |
| Підтвердження відповідності | 24 бер. 2017 11:40 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| 7 квіт. 2017 15:23 | ||
| Електронний підпис | 7 квіт. 2017 15:25 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 14 квіт. 2017 14:02 | |
| Електронний підпис | 14 квіт. 2017 14:03 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДАВас може зацікавити
131 670,00 грн без ПДВ
Дивитись226 209,92 грн з ПДВ
Дивитись227 081,00 грн без ПДВ
Дивитись