Будівництво трубопроводів, ліній зв`язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Роботи з прокладання водопроводів та каналізаційних трубопроводів

Очікувана вартість

366 181,60 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 15 бер. 2017 14:03

до 21 бер. 2017 14:00

Прийом пропозицій

з 21 бер. 2017 14:00

до 24 бер. 2017 15:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
21 бер. 2017 14:00 – 24 бер. 2017 15:00
Період уточнень:
15 бер. 2017 14:03 – 21 бер. 2017 14:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

Зміни в оприлюдненні оголошення про проведення процедури закупівлі, недоліки в проектно-кошторисній документації.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 бер. 2017 09:31

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
35614772
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 70600, Запорізька обл., Пологи, Запорізька обл., місто Пологи, ВУЛИЦЯ СУВОРОВА, будинок 7
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Луценко Олександр
Володіння мовою:
Телефон:
+380616550064
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Будівництво водопроводу для полігону побутових відходів у м.Пологи Запорізької області

Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Кількість:

1 Работы

Період доставки:

3 трав. 2017 – 30 черв. 2017

Місце доставки:

Україна, 70600, Запорізька обл., Пологи, Суворова,7

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 бер. 2017 14:02
Не вказано 15 бер. 2017 14:02
Не вказано 15 бер. 2017 14:02
Не вказано 15 бер. 2017 14:02
Електронний підпис 15 бер. 2017 14:03
Не вказано 15 бер. 2017 14:02
Не вказано 15 бер. 2017 14:02

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
366 181,60 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 830,91 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ УНІТАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТЛО-СЕРВІС" ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

закупівля послуг на поточний ремонт асфальтобетонного покриття прибудинкових територій , які обслуговує комунальне підприємство «Управляюча компанія «Комфорт» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області
закупівля послуг на поточний ремонт асфальтобетонного покриття прибудинкових територій , які обслуговує комунальне підприємство «Управляюча компанія «Комфорт» Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області
Ім'я:
Мадей Юрій
E-mail: [email protected] Телефон: 380671012254 ЄДРПОУ:
37753532

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

402 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги заливки швів та тріщин дорожнього покриття в м. Житомир
Послуги заливки швів та тріщин дорожнього покриття в м. Житомир
Ім'я:
Сергій Лугіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380674758447 ЄДРПОУ:
03344119
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

200 100,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з благоустрою населених пунктів: заміна технічних засобів регулювання дорожнім рухом (дорожні знаки), а також їх установлення в м. Шостка Сумської області
Послуги з благоустрою населених пунктів: заміна технічних засобів регулювання дорожнім рухом (дорожні знаки), а також їх установлення в м. Шостка Сумської області
Ім'я:
Тетяна Лисенко
E-mail: [email protected] Телефон: +380502945769 ЄДРПОУ:
22982512

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

692 321,67 грн без ПДВ

Дивитись