Електрична енергія
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 14 бер. 2017 08:09 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична еенергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 91 962 кіловат-година |
Період доставки:
20 бер. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 95630, Донецька область, місто Красногорівка, вулиця Нахімова 2а |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 3 січ. 2018 12:51 | |
| Не вказано | 14 бер. 2017 09:39 | |
| Не вказано | 27 бер. 2017 14:15 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 січ. 2018 12:54 | |
| Електронний підпис | 3 січ. 2018 12:55 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 22 лют. 2018 11:29 | |
| Електронний підпис | 22 лют. 2018 13:26 |
Пропозиція
215 800,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Відокремлений підрозділ "Донецький технікум Луганського НАУ"Вас може зацікавити
388 000,00 грн без ПДВ
Дивитись386 821,67 грн без ПДВ
Дивитись250 500,00 грн без ПДВ
Дивитись