ДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (овочі консервовані, томатна паста, повидло)

ДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі Горошок зелений консервований - 100 кг ДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі Кукурудза цукрова консервована - 120 кг ДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі Огірки солоні - 90 кг ДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі Паста томатна - 75 кг ДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі Повидло яблучне - 80 кг

Очікувана вартість

10 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 9 бер. 2017 14:21

до 24 бер. 2017 17:00

Аукціон

з 27 бер. 2017 13:16

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
9 бер. 2017 14:21 – 24 бер. 2017 17:00
Початок аукціону:
27 бер. 2017 13:16
Період уточнень:
9 бер. 2017 14:21 – 14 бер. 2017 17:00
Відповіді на питання до:
24 бер. 2017 17:00
Оскарження умов тендера:
9 бер. 2017 14:21 – 20 бер. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
9 бер. 2017 14:19

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

У зв’язку із порушенням порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі UA-2017-03-09-000968-b ДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (овочі консервовані, томатна паста, повидло), а саме – помилкою у визначені процедури закупівлі, та у зв’язку із неможливістю усунення даного порушення, відповідно до Статті 31, п.1 Закону України «Про публічні закупівлі» та відповідно Розділу 5, п. 5.7 Тендерної документації Замовник відміняє торги

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 бер. 2017 11:04

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01566123
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03115, Київська обл., Київ, вул. Львівська, 2/4
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Доманська Анна Іванівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380444526838
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015 код 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (овочі консервовані, томатна паста, повидло)

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

365 кг

Період доставки:

1 квіт. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 03115, Київська обл., Київ, Львівська, 2/4

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 бер. 2017 14:19
Не вказано 9 бер. 2017 14:18

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
10 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
50,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Торговельно-економічний коледж КНТЕУ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ольга Цисар
E-mail: [email protected] Телефон: 380977503830 ЄДРПОУ:
01991671
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

13 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Олійник Аліна
E-mail: [email protected] Телефон: 0999095264 ЄДРПОУ:
41744542
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

11 667,00 грн без ПДВ

Дивитись
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Родзинки)
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Родзинки)
Ім'я:
Міхно Олена Вадимівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380931190605 ЄДРПОУ:
25658255

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 700,00 грн без ПДВ

Дивитись