45310000-3 Електромонтажні роботи, (Виконання робіт з капітального будівництва "Розробка та впровадження системи відеоконтролю та архівації даних об'єктів Зміївської ТЕС")

Строк виконання робіт - не більше 5 місяців, з дати отримання письмової заявки Замовника, але не пізніше ніж 01.03.2018 р

Очікувана вартість

1 200 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 1 бер. 2017 16:36

до 17 бер. 2017 16:41

Аукціон

з 20 бер. 2017 13:11

до 20 бер. 2017 13:38

Кваліфікація

з 20 бер. 2017 13:38

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
1 бер. 2017 16:36 – 17 бер. 2017 16:41
Початок аукціону:
20 бер. 2017 13:11 – 20 бер. 2017 13:38
Період уточнень:
1 бер. 2017 16:36 – 7 бер. 2017 16:41
Відповіді на питання до:
17 бер. 2017 16:41
Оскарження умов тендера:
1 бер. 2017 16:36 – 13 бер. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
2 бер. 2017 09:39

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

На підставі статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» відмінина процедура відкритих торгів щодо закупівлі: 45310000-3 Електромонтажні роботи, (Виконання робіт з капітального будівництва "Розробка та впровадження системи відеоконтролю та архівації даних об'єктів Зміївської ТЕС") в зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 квіт. 2017 10:24

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05471247
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03022, Київська область, м Київ, вул. Козацька,120/4, літера «Є»
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Темнохуд Андрій Іванович (Temnohud Andrii Ivanovich)
Володіння мовою:
Телефон:
+380574752236
E-mail:
Факс:
+380574753585

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Виконання робіт з капітального будівництва "Розробка та впровадження системи відеоконтролю та архівації даних об'єктів Зміївської ТЕС"

Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи

Кількість:

1 роб

Період доставки:

10 квіт. 2017 – 1 бер. 2018

Місце доставки:

Україна, 63460, Харківська область, смт.Слобожанське, Балаклійське шосе,2

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 бер. 2017 13:38
Не вказано 20 бер. 2017 13:38
Документи закупівлі 1 бер. 2017 16:39
Електронний підпис 1 бер. 2017 16:43
Електронний підпис 1 бер. 2017 16:43
Документи закупівлі 1 бер. 2017 16:38
Документи закупівлі 1 бер. 2017 16:39
Документи закупівлі 1 бер. 2017 16:39
Документи закупівлі 1 бер. 2017 16:38
Документи закупівлі 1 бер. 2017 16:38
Документи закупівлі 1 бер. 2017 16:38
Документи закупівлі 1 бер. 2017 16:39
Документи закупівлі 1 бер. 2017 16:39

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 200 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
12 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Владимир Кислый
E-mail: [email protected] Телефон: +380443905280 ЄДРПОУ:
38726599

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 бер. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 бер. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 бер. 2017 14:12
Підтвердження відповідності 16 бер. 2017 14:12
Цінова пропозиція 16 бер. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 бер. 2017 14:12
Підтвердження відповідності 16 бер. 2017 14:12
Підтвердження відповідності 16 бер. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 бер. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 бер. 2017 14:12
Документи, що підтверджують кваліфікацію 16 бер. 2017 14:12

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 бер. 2017 14:42
Не вказано 23 бер. 2017 14:40

Пропозиція

348 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Alexandr
E-mail: [email protected] Телефон: +380443624987 ЄДРПОУ:
35726575

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 23 бер. 2017 16:00
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33
Не вказано 17 бер. 2017 13:33

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 бер. 2017 16:05
Не вказано 29 бер. 2017 16:01

Пропозиція

348 762,12 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Олександр Рябуха
E-mail: [email protected] Телефон: +380577576710 ЄДРПОУ:
38397861

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Цінова пропозиція 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 квіт. 2017 19:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 квіт. 2017 19:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Цінова пропозиція 30 бер. 2017 15:35
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 квіт. 2017 19:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 10 квіт. 2017 19:53
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 бер. 2017 09:31

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 4 квіт. 2017 16:25

Пропозиція

1 170 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Зміївська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства «Центренерго»

Вас може зацікавити

Монтаж, підключення та налагодження дизель-генераторної установки з урахуванням супутніх матеріалів та обладнання
Монтаж, підключення та налагодження дизель-генераторної установки з урахуванням супутніх матеріалів та обладнання
Ім'я:
Лариса Федорченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380674751528 ЄДРПОУ:
25537043

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 658 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з перепідключення систем відеоспостереження та відеоаналітики ГУНП в Полтавській області до мереж оператора системи розподілу АТ «Полтаваобленерго»
Послуги з перепідключення систем відеоспостереження та відеоаналітики ГУНП в Полтавській області до мереж оператора системи розподілу АТ «Полтаваобленерго»
Ім'я:
Вікторія Кінь
E-mail: [email protected] Телефон: +380532517512 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40108630
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 488 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Володимирської міської територіальної громади (1 черга)
Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Володимирської міської територіальної громади (1 черга)
Ім'я:
Ліпейко Лариса Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380800333262 ЄДРПОУ:
04051282

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 521 593,00 грн без ПДВ

Дивитись