Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
з 1 бер. 2017 08:40
до 6 бер. 2017 08:45
з 6 бер. 2017 08:45
до 8 бер. 2017 08:45
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
в зв’язку з оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі двічі.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 1 бер. 2017 10:45 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
Код ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них
|
Кількість: 160 шт |
Період доставки:
20 бер. 2017 – 1 трав. 2017
|
Місце доставки: Україна, 21029, Вінницька область, м Вінниця, Хмельницьке шосе 108 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 1 бер. 2017 08:41 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Вінницька обласна дитяча клінічна лікарняВас може зацікавити
147 083,33 грн без ПДВ
Дивитись255 429,17 грн без ПДВ
Дивитись93 333,33 грн без ПДВ
Дивитись