код ДК 021:2015: 44320000-9 (Кабель ізольований КПГУ 3х95+1х70)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 28 лют. 2017 15:49
до 3 бер. 2017 16:20
з 3 бер. 2017 16:20
до 9 бер. 2017 18:00
з 9 бер. 2017 18:01
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Пояснення
ТОВ «ЮГСВЕТ» не надав зразки запропонованої продукції відповідно до тендерної документації додаток №3 та не підписав договір в термін передбачений п.9.5 Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженому наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.16 № 35.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 13 квіт. 2017 16:16 | |
| Не вказано | 13 квіт. 2017 16:16 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Кабель ізольований КПГУ 3х95+1х70
Код ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
|
Кількість: 350 метри погонні |
Період доставки:
20 бер. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 74000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 (поштова адреса: вул. Потьомкінська, 3) |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 28 лют. 2017 15:49 | |
| Електронний підпис | 28 лют. 2017 15:51 | |
| Документи закупівлі | 28 лют. 2017 15:49 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:00 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:00 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:00 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:00 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:00 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:09 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:00 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:00 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 16:00 |
Пропозиція
Статус
очікує рішенняКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
307 000,00 грн без ПДВ
Дивитись393 431,94 грн без ПДВ
Дивитись373 035,82 грн без ПДВ
Дивитись