код ДК 021:2015: 34350000-5 (Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 27 лют. 2017 11:54
до 2 бер. 2017 16:00
з 2 бер. 2017 16:00
до 7 бер. 2017 18:00
з 9 бер. 2017 11:18
до 9 бер. 2017 11:51
з 9 бер. 2017 11:51
до 17 бер. 2017 10:27
з 17 бер. 2017 10:27
до 7 квіт. 2017 13:14
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Код ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
|
Кількість: 146 штуки |
Період доставки:
17 бер. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 (поштова адреса: вул. Потьомкінська, 3) |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 27 лют. 2017 11:54 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 11:51 | |
| Не вказано | 9 бер. 2017 11:51 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 27 лют. 2017 11:54 | |
| Електронний підпис | 27 лют. 2017 11:55 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 7 бер. 2017 09:15 | |
| Підтвердження відповідності | 7 бер. 2017 09:15 | |
| Підтвердження відповідності | 7 бер. 2017 09:15 | |
| Технічні специфікації | 7 бер. 2017 09:15 | |
| Підтвердження відповідності | 7 бер. 2017 09:15 | |
| Підтвердження відповідності | 7 бер. 2017 09:15 | |
| Підтвердження відповідності | 7 бер. 2017 09:15 | |
| Підтвердження відповідності | 7 бер. 2017 09:15 | |
| Підтвердження відповідності | 7 бер. 2017 09:15 | |
| Підтвердження відповідності | 7 бер. 2017 09:15 | |
| Цінова пропозиція | 7 бер. 2017 09:15 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 14 бер. 2017 15:23 | |
| Протокол розгляду | 14 бер. 2017 15:22 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 7 бер. 2017 14:04 | |
| Не вказано | 7 бер. 2017 14:04 | |
| Не вказано | 7 бер. 2017 14:04 | |
| Не вказано | 7 бер. 2017 14:04 | |
| Не вказано | 7 бер. 2017 14:04 | |
| Не вказано | 7 бер. 2017 14:04 | |
| Не вказано | 7 бер. 2017 14:04 | |
| Не вказано | 7 бер. 2017 14:04 | |
| Не вказано | 7 бер. 2017 14:04 | |
| Не вказано | 7 бер. 2017 14:04 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 17 бер. 2017 10:27 | |
| Протокол розгляду | 17 бер. 2017 10:26 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 7 квіт. 2017 13:13 | |
| Електронний підпис | 7 квіт. 2017 13:13 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 бер. 2017 10:10 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 10:10 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 10:10 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 10:10 | |
| Цінова пропозиція | 3 бер. 2017 10:10 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 10:10 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 10:10 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 10:10 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 10:10 | |
| Технічні специфікації | 3 бер. 2017 10:10 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 10:10 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 10:10 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 10:10 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 10:10 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 10:10 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 10:10 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 10:10 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 бер. 2017 15:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 бер. 2017 15:59 | |
| Цінова пропозиція | 7 бер. 2017 15:56 | |
| Підтвердження відповідності | 7 бер. 2017 15:58 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 бер. 2017 15:59 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 бер. 2017 16:02 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 бер. 2017 15:59 | |
| Технічні специфікації | 7 бер. 2017 15:57 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 бер. 2017 15:59 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 7 бер. 2017 15:59 | |
|
|
||
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
497 833,33 грн без ПДВ
Дивитись600 000,00 грн без ПДВ
Дивитись1 026 160,00 грн без ПДВ
Дивитись