код ДК 021:2015: 31430000-9 (Акумулятори)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 24 лют. 2017 11:27
до 1 бер. 2017 16:00
з 1 бер. 2017 16:00
до 3 бер. 2017 18:00
з 6 бер. 2017 12:05
до 6 бер. 2017 12:44
з 6 бер. 2017 12:44
до 14 бер. 2017 15:47
з 14 бер. 2017 15:47
до 18 квіт. 2017 09:51
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Акумулятори
Код ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумулятори
|
Кількість: 55 штуки |
Період доставки:
13 бер. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон, пр-кт Ушакова, 4 (поштова адреса: вул. Потьомкінська, 3) |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 бер. 2017 12:44 | |
| Не вказано | 6 бер. 2017 12:44 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 24 лют. 2017 11:28 | |
| Електронний підпис | 24 лют. 2017 11:29 | |
| Не вказано | 24 лют. 2017 11:28 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 2 бер. 2017 19:42 | |
| Не вказано | 2 бер. 2017 19:42 | |
| Не вказано | 2 бер. 2017 19:42 | |
| Не вказано | 2 бер. 2017 19:41 | |
| Не вказано | 2 бер. 2017 19:42 | |
| Не вказано | 2 бер. 2017 19:42 | |
| Не вказано | 2 бер. 2017 19:41 | |
| Не вказано | 2 бер. 2017 19:41 | |
| Не вказано | 2 бер. 2017 19:42 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 14 бер. 2017 15:47 | |
| Протокол розгляду | 14 бер. 2017 15:47 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 18 квіт. 2017 09:50 | |
| Електронний підпис | 18 квіт. 2017 09:51 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 2 бер. 2017 10:13 | |
| Не вказано | 2 бер. 2017 10:13 | |
| Не вказано | 2 бер. 2017 10:13 | |
| Не вказано | 2 бер. 2017 10:13 | |
| Не вказано | 2 бер. 2017 10:13 | |
| Не вказано | 2 бер. 2017 10:13 | |
| Не вказано | 2 бер. 2017 10:13 | |
| Не вказано | 2 бер. 2017 10:13 | |
| Не вказано | 2 бер. 2017 10:13 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 бер. 2017 09:41 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 09:41 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 09:41 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 09:41 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 09:41 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 09:41 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 09:40 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 09:41 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 09:41 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 09:41 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 09:41 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 09:41 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 09:41 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 09:41 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 бер. 2017 12:48 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 12:48 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 12:48 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 12:48 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 12:48 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 12:48 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 12:48 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 12:48 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 12:48 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 12:48 | |
| Не вказано | 3 бер. 2017 12:48 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 бер. 2017 12:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 бер. 2017 12:34 | |
| Цінова пропозиція | 3 бер. 2017 12:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 бер. 2017 12:34 | |
| Технічні специфікації | 3 бер. 2017 12:34 | |
| Підтвердження відповідності | 3 бер. 2017 12:34 | |
| Цінова пропозиція | 3 бер. 2017 12:34 | |
| Цінова пропозиція | 3 бер. 2017 12:34 | |
|
|
||
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 бер. 2017 12:34 | |
| Підтвердження відповідності | 3 бер. 2017 12:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 бер. 2017 12:34 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 3 бер. 2017 12:34 | |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
314 141,67 грн без ПДВ
Дивитись140 000,00 грн без ПДВ
Дивитись122 400,00 грн без ПДВ
Дивитись