ДК 021:2015 «09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)»
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Рішенням тендерного комітету КМУ «ОДКЛ» від 01.03.2017 №21 у відповідності до ч.1 ст. 31 Закону України від 25.12.2015 №922 «Про публічні закупівлі» закупівлю «09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)» відмінено, оскільки має місце порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, а саме несвоечасно було накладено електронний цифровий підпис.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 1 бер. 2017 11:46 | |
| Електронний підпис | 1 бер. 2017 11:47 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 463 000 кіловат-година |
Період доставки:
1 бер. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 58023, Чернівецька область, м.Чернівці, Руська, 207А, Проспект Незалежності, 98 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 23 лют. 2017 13:54 | |
| Не вказано | 23 лют. 2017 13:54 | |
| Електронний підпис | 23 лют. 2017 13:55 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 1 бер. 2017 10:38 | |
| Не вказано | 1 бер. 2017 10:37 |
Пропозиція
1 121 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника КУ "Комунальна медична установа "Обласна дитяча клінічна лікарня" м.Чернівці"Вас може зацікавити
1 013 347,00 грн без ПДВ
Дивитись1 084 507,63 грн без ПДВ
Дивитись805 772,50 грн без ПДВ
Дивитись