Свіжий сир (жирність не менше 9 %); твердий сир
Всі документи, що надаються для підтвердження кваліфікації мають бути надані до початку проведення аукціону. Ненадання або надання неповного пакету документів - є підставою для дискваліфікації учасника.
з 23 лют. 2017 11:46
до 24 лют. 2017 12:20
з 24 лют. 2017 12:21
до 27 лют. 2017 15:00
з 28 лют. 2017 11:40
до 28 лют. 2017 12:01
з 28 лют. 2017 12:01
до 21 бер. 2017 13:14
з 21 бер. 2017 13:14
до 27 бер. 2017 16:09
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
свіжий сир (жирність не менше 9 %) – 250 кг, твердий сир - 50 кг
Код ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
|
Кількість: 300 кілограми |
Період доставки:
6 бер. 2017 – 30 черв. 2017
|
Місце доставки: Україна, 85206, Донецька область, м. Торецьк, Терешкової, буд. 11 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 23 лют. 2017 11:46 | |
| Електронний підпис | 23 лют. 2017 11:47 | |
| Проєкт договору | 23 лют. 2017 11:46 | |
| Не вказано | 28 лют. 2017 12:01 | |
| Не вказано | 28 лют. 2017 12:01 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 24 лют. 2017 13:04 | |
| Підтвердження відповідності | 24 лют. 2017 13:05 | |
| Технічні специфікації | 24 лют. 2017 13:10 | |
| Підтвердження відповідності | 24 лют. 2017 13:04 | |
| Підтвердження відповідності | 24 лют. 2017 13:11 | |
| Цінова пропозиція | 1 бер. 2017 11:36 | |
| Технічні специфікації | 24 лют. 2017 13:09 | |
| Підтвердження відповідності | 24 лют. 2017 13:08 | |
| Підтвердження відповідності | 20 бер. 2017 11:48 | |
| Підтвердження відповідності | 24 лют. 2017 13:06 | |
| Цінова пропозиція | 24 лют. 2017 13:09 | |
| Підтвердження відповідності | 24 лют. 2017 13:05 | |
| Підтвердження відповідності | 24 лют. 2017 13:09 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 бер. 2017 14:40 | |
| Протокол розгляду | 20 бер. 2017 14:39 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 26 лют. 2017 21:28 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 26 лют. 2017 21:28 | |
| Цінова пропозиція | 20 бер. 2017 16:55 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 21 бер. 2017 13:13 | |
| Електронний підпис | 21 бер. 2017 13:14 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 27 бер. 2017 16:08 | |
| Електронний підпис | 27 бер. 2017 16:09 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КП "Департамент соціального захисту населення Торецької міської ради"Вас може зацікавити
27 100,00 грн без ПДВ
Дивитись18 700,00 грн без ПДВ
Дивитись27 625,00 грн без ПДВ
Дивитись