Лікарські засоби різні
Лікарські засоби різні
з 20 лют. 2017 11:49
до 23 лют. 2017 11:00
з 23 лют. 2017 11:00
до 27 лют. 2017 11:00
з 27 лют. 2017 11:04
до 27 лют. 2017 11:29
з 27 лют. 2017 11:29
до 6 бер. 2017 11:32
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список лотів
| № | Назва | Очікувана вартість | Статус |
|---|---|---|---|
| 1 |
Лікарські засоби різні Детальний опис предмета закупівлі у додатках до Оголошення про проведення закупівлі Перейти до лоту |
Очікувана вартість 62 268,00 грн з ПДВ |
Статус: завершена |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 20 лют. 2017 11:50 | |
| Технічні специфікації | 20 лют. 2017 11:50 | |
|
|
||
| Не вказано | 20 лют. 2017 11:50 | |
| Не вказано | 20 лют. 2017 11:50 | |
|
|
||
| Не вказано | 20 лют. 2017 11:50 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальна установа "Лікувально-профілактична установа міська лікарня №5"Вас може зацікавити
75 052,58 грн без ПДВ
Дивитись35 000,00 грн без ПДВ
Дивитись49 680,60 грн без ПДВ
Дивитись