код ДК 021:2015: 19510000-4 (Гумові пневматичні шини)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 16 лют. 2017 10:55
до 21 лют. 2017 16:00
з 21 лют. 2017 16:00
до 24 лют. 2017 18:00
з 24 лют. 2017 18:01
до 28 лют. 2017 09:11
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Гумові пневматичні шини
Код ДК 021:2015:
19510000-4 Гумові вироби
|
Кількість: 118 штуки |
Період доставки:
6 бер. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 16 лют. 2017 11:13 | |
| Документи закупівлі | 16 лют. 2017 11:13 | |
| Документи закупівлі | 16 лют. 2017 11:13 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 16 лют. 2017 10:56 | |
| Електронний підпис | 16 лют. 2017 10:56 | |
| Електронний підпис | 16 лют. 2017 10:56 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підтвердження відповідності | 24 лют. 2017 10:40 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 24 лют. 2017 10:40 | |
| Підтвердження відповідності | 24 лют. 2017 10:40 | |
| Цінова пропозиція | 24 лют. 2017 10:40 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 28 лют. 2017 09:11 | |
| Протокол розгляду | 28 лют. 2017 09:10 |
Пропозиція
Статус
дискваліфікованоКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
125 000,00 грн без ПДВ
Дивитись130 782,50 грн без ПДВ
Дивитись291 000,00 грн без ПДВ
Дивитись