код ДК 021:2015: 31210000-1 (Силові контакти до контакторів)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

37 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 14 лют. 2017 16:13

до 17 лют. 2017 15:00

Прийом пропозицій

з 17 лют. 2017 15:00

до 21 лют. 2017 18:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
17 лют. 2017 15:00 – 21 лют. 2017 18:00
Період уточнень:
14 лют. 2017 16:13 – 17 лют. 2017 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Артем В’ячеславович Амелін
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Силові контакти до контакторів

Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

Кількість:

60 пара

Період доставки:

27 лют. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 лют. 2017 16:13
Електронний підпис 14 лют. 2017 16:14
Електронний підпис 14 лют. 2017 16:14
Документи закупівлі 14 лют. 2017 16:13
Документи закупівлі 14 лют. 2017 16:13

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
37 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
370,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Вимикачі автоматичні код ДК 021:2015 – 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Вимикачі автоматичні код ДК 021:2015 – 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Ім'я:
Грузіна Ірина Вячеславівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380487272904 ЄДРПОУ:
40081200

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

71 023,35 грн без ПДВ

Дивитись
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл за кодом ДК 021-2015 31210000-1
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл за кодом ДК 021-2015 31210000-1
Ім'я:
Панасюк Вадим
E-mail: [email protected] Телефон: 380637060724 ЄДРПОУ:
26639076

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

60 044,76 грн з ПДВ

Дивитись
Електрична апаратура, за кодом ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл.
Електрична апаратура, за кодом ДК 021:2015 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл.
Ім'я:
Андрій Малий
E-mail: [email protected] Телефон: +380960227433 Веб сайт: ЄДРПОУ:
35099609

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

61 645,77 грн без ПДВ

Дивитись