код ДК 021:2015: 24950000-8 (Спеціалізована хімічна продукція)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 9 лют. 2017 11:25
до 10 лют. 2017 15:00
з 10 лют. 2017 15:00
до 14 лют. 2017 18:00
з 14 лют. 2017 18:03
до 15 лют. 2017 13:30
з 15 лют. 2017 13:30
до 17 бер. 2017 15:45
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Спеціалізована хімічна продукція
Код ДК 021:2015:
24950000-8 Спеціалізована хімічна продукція
|
Кількість: 440 літр |
Період доставки:
1 бер. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 9 лют. 2017 11:25 | |
| Не вказано | 9 лют. 2017 11:25 | |
| Документи закупівлі | 9 лют. 2017 11:25 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 14 лют. 2017 16:58 | |
| Не вказано | 14 лют. 2017 16:58 | |
| Не вказано | 14 лют. 2017 16:58 | |
| Не вказано | 14 лют. 2017 16:58 | |
| Не вказано | 14 лют. 2017 16:58 | |
| Не вказано | 14 лют. 2017 16:58 | |
| Не вказано | 14 лют. 2017 16:58 | |
| Не вказано | 15 лют. 2017 08:32 | |
| Не вказано | 14 лют. 2017 17:15 | |
| Не вказано | 14 лют. 2017 16:58 | |
| Не вказано | 14 лют. 2017 16:58 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 15 лют. 2017 13:30 | |
| Протокол розгляду | 15 лют. 2017 13:30 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 17 бер. 2017 15:45 | |
| Підписаний договір | 17 бер. 2017 15:45 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
16 300,00 грн без ПДВ
Дивитись25 800,00 грн без ПДВ
Дивитись18 750,00 грн без ПДВ
Дивитись