Послуги з обробляння даних та створення студентських квитків, з їх графічної та електричної персоналізації - 3500 од.

Послуги з обробляння даних та створення студентських квитків, з їх графічної та електричної персоналізації (відповідні наказу Міністерства освіти і науки України: "Про затвердження Положення про студентські (учнівські) квитки державного зразка" від 25.10.2013 р. №1474 - 3500 од. Поставка частинами, згідно замовлення.

Очікувана вартість

189 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 7 лют. 2017 14:18

до 10 лют. 2017 15:00

Прийом пропозицій

з 10 лют. 2017 15:00

до 16 лют. 2017 10:00

Аукціон

з 17 лют. 2017 12:29

до 17 лют. 2017 12:50

Кваліфікація

з 17 лют. 2017 12:50

до 27 лют. 2017 16:43

Пропозиції розглянуто

з 27 лют. 2017 16:43

до 22 бер. 2017 11:00

Подання пропозицій:
10 лют. 2017 15:00 – 16 лют. 2017 10:00
Період уточнень:
7 лют. 2017 14:18 – 10 лют. 2017 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02070884
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 03680, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 54/1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Узунов Лев Олександрович (Lev Uzunov)
Володіння мовою:
Телефон:
380444561201,380970242600
E-mail:
Факс:
044-456-12-01

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Послуги з обробляння даних та створення студентських квитків, з їх графічної та електричної персоналізації - 3500 од.

Послуги з обробляння даних та створення студентських квитків, з їх графічної та електричної персоналізації (відповідні наказу Міністерства освіти і науки України: "Про затвердження Положення про студентські (учнівські) квитки державного зразка" від 25.10.2013 р. №1474 - 3500 од. Поставка частинами, згідно замовлення.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

189 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
7 лют. 2017 14:20
Проєкт договору 7 лют. 2017 14:19
Не вказано 17 лют. 2017 12:50
Не вказано 7 лют. 2017 14:20

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
189 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державний вищий навчальний заклад " Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

Вас може зацікавити

(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
(ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних) Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями
Ім'я:
Тетяна МТВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380612243700 ЄДРПОУ:
05498694
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

177 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах загального користування державного значення Чернівецької області) (ДК 021:2015 72310000-1 - Послуги з обробки даних)
Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (Актуалізація, супроводження та наповнення галузевої Бази даних обліку та аналізу дорожньо-транспортних пригод (ДТП) інформацією про аварійність на автомобільних дорогах з...
Ім'я:
Швець В'ячеслав Павлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380372583872 ЄДРПОУ:
22843868

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

280 600,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з підтримки вебресурсів на платформі Open Journal Systems та підтримки системи ідентифікаторів цифрових об’єктів DOI )
ДК 021:2015 72310000-1 Послуги з обробки даних (Послуги з підтримки вебресурсів на платформі Open Journal Systems та підтримки системи ідентифікаторів цифрових об’єктів DOI )
Ім'я:
Ольга Сулима
E-mail: [email protected] Телефон: +380442348177 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02010787
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

199 600,00 грн без ПДВ

Дивитись