код ДК 021:2015: 39830000-9 (Засоби санітарії)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 6 лют. 2017 15:23
до 9 лют. 2017 16:00
з 9 лют. 2017 16:00
до 13 лют. 2017 18:00
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Засоби санітарії
Код ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищення
Код:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
|
Кількість: 1 800 штуки |
Період доставки:
20 лют. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 лют. 2017 15:23 | |
| Документи закупівлі | 6 лют. 2017 15:23 | |
| Електронний підпис | 6 лют. 2017 15:24 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
50 985,00 грн без ПДВ
Дивитись53 940,00 грн без ПДВ
Дивитись41 638,17 грн без ПДВ
Дивитись