Природний газ
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг. 62100 м3 відповідно додатку 4 тендерної документації Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. Протягом 2017 (орієнтовно 06.03.2017 – 31.12.2017)
з 6 лют. 2017 13:32
до 22 лют. 2017 13:37
з 23 лют. 2017 14:19
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
відмінити відкриті торги, оголошення UA-2017-02-06-000286-c, на підставі абз. 3 ч. 1 ст. 31 ЗУ «Про публічні закупівлі» - неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 14 лют. 2017 16:41 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 62 100 м.куб |
Період доставки:
6 бер. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 09212, Київська область, село Стрітівка, ВУЛ. ШЕВЧЕНКА, будинок 24 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 лют. 2017 13:40 | |
| Проєкт договору | 6 лют. 2017 13:33 | |
| Не вказано | 6 лют. 2017 13:33 | |
| Документи закупівлі | 6 лют. 2017 13:33 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КЗ КВНЗ КОР "Стрітівський педагогічний коледж кобзарського мистецтва"Вас може зацікавити
994 735,00 грн без ПДВ
Дивитись468 946,50 грн без ПДВ
Дивитись753 156,50 грн без ПДВ
Дивитись