газ природній, скраплений або в газоподібному стані
газ природній, скраплений або в газоподібному стані
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
скасувати у звязку з тим, що система прозоро автоматично формує звіт про результати
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 лют. 2017 11:33 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
газ природній, скраплений або в газоподібному стані
Код ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газ
|
Кількість: 40 000 м.куб |
Період доставки:
1 січ. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 53700, Дніпропетровська область, смт Широке Широківський р-н, вул. Соборна, 131 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 лют. 2017 11:26 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 лют. 2017 09:30 | |
| Електронний підпис | 6 лют. 2017 09:33 |
Пропозиція
360 889,60 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ культури, туризму, національностей та релігій Широківської районної державної адміністраціїВас може зацікавити
306 946,80 грн без ПДВ
Дивитись667 893,50 грн без ПДВ
Дивитись494 828,83 грн без ПДВ
Дивитись