код ДК 021:2015: 31440000-2 (Акумулятори до джерел безперебійного живлення)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 30 січ. 2017 11:17
до 2 лют. 2017 16:00
з 2 лют. 2017 16:00
до 6 лют. 2017 18:00
з 6 лют. 2017 18:04
до 13 лют. 2017 17:02
з 13 лют. 2017 17:02
до 21 бер. 2017 16:28
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Акумулятори до джерел безперебійного живлення
Код ДК 021:2015:
31440000-2 Акумуляторні батареї
Код:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
|
Кількість: 56 штуки |
Період доставки:
13 лют. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 30 січ. 2017 11:17 | |
| Не вказано | 30 січ. 2017 11:17 | |
| Електронний підпис | 30 січ. 2017 11:18 | |
| Електронний підпис | 30 січ. 2017 11:18 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 лют. 2017 12:44 | |
| Не вказано | 13 лют. 2017 11:34 | |
| Не вказано | 6 лют. 2017 12:44 | |
| Не вказано | 6 лют. 2017 12:44 | |
| Не вказано | 6 лют. 2017 12:44 | |
| Не вказано | 6 лют. 2017 12:44 | |
| Не вказано | 13 лют. 2017 11:34 | |
| Не вказано | 6 лют. 2017 12:44 | |
| Не вказано | 6 лют. 2017 12:44 | |
| Не вказано | 6 лют. 2017 12:44 | |
| Не вказано | 6 лют. 2017 12:44 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 13 лют. 2017 17:01 | |
| Електронний підпис | 13 лют. 2017 17:02 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 21 бер. 2017 16:24 | |
| Електронний підпис | 21 бер. 2017 16:25 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
47 777,50 грн без ПДВ
Дивитись44 033,33 грн без ПДВ
Дивитись62 263,89 грн без ПДВ
Дивитись