код ДК 021:2015: 50410000-2 (Послуги з огляду, технічного обслуговування протипожежного майна на плавзасобах флоту (портового))
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 30 січ. 2017 09:06
до 2 лют. 2017 16:00
з 2 лют. 2017 16:00
до 8 лют. 2017 18:00
з 9 лют. 2017 11:16
до 9 лют. 2017 11:37
з 9 лют. 2017 11:37
до 13 лют. 2017 09:43
з 13 лют. 2017 09:43
до 16 бер. 2017 09:27
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з огляду, технічного обслуговування протипожежного майна на плавзасобах флоту (портового)
Код ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Код:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
|
Кількість: 29 штуки |
Період доставки:
13 лют. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 30 січ. 2017 09:07 | |
| Документи закупівлі | 30 січ. 2017 09:06 | |
| Не вказано | 30 січ. 2017 09:06 | |
| Не вказано | 9 лют. 2017 11:37 | |
| Не вказано | 9 лют. 2017 11:37 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 лют. 2017 10:20 | |
| Не вказано | 8 лют. 2017 10:20 | |
| Не вказано | 8 лют. 2017 10:20 | |
| Не вказано | 8 лют. 2017 10:20 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 13 лют. 2017 09:43 | |
| Протокол розгляду | 13 лют. 2017 09:43 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 16 бер. 2017 09:26 | |
| Електронний підпис | 16 бер. 2017 09:26 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Цінова пропозиція | 8 лют. 2017 14:30 | |
| Підтвердження відповідності | 8 лют. 2017 15:28 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
195 000,00 грн без ПДВ
Дивитись158 336,00 грн без ПДВ
Дивитись202 852,95 грн без ПДВ
Дивитись