код ДК 021:2015: 90520000-8 (Послуги зі збирання льяльних вод)
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 30 січ. 2017 08:52
до 2 лют. 2017 16:00
з 2 лют. 2017 16:00
до 8 лют. 2017 18:00
з 9 лют. 2017 15:02
до 9 лют. 2017 15:29
з 9 лют. 2017 15:29
до 17 лют. 2017 10:34
з 17 лют. 2017 10:34
до 17 бер. 2017 15:41
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги зі збирання льяльних вод
Код ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Код:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
|
Кількість: 150 тони |
Період доставки:
17 лют. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьмкінська, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 30 січ. 2017 08:52 | |
| Документи закупівлі | 30 січ. 2017 08:52 | |
| Не вказано | 9 лют. 2017 15:29 | |
| Не вказано | 9 лют. 2017 15:29 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 30 січ. 2017 08:54 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 лют. 2017 17:06 | |
| Не вказано | 8 лют. 2017 17:07 | |
| Не вказано | 8 лют. 2017 17:07 | |
| Не вказано | 8 лют. 2017 17:06 | |
| Не вказано | 8 лют. 2017 17:06 | |
| Не вказано | 8 лют. 2017 17:07 | |
| Не вказано | 8 лют. 2017 17:07 | |
| Не вказано | 8 лют. 2017 17:06 | |
| Не вказано | 8 лют. 2017 17:06 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 17 лют. 2017 10:34 | |
| Протокол розгляду | 17 лют. 2017 10:33 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 17 бер. 2017 15:41 | |
| Електронний підпис | 17 бер. 2017 15:41 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 6 лют. 2017 14:44 |
| Не вказано | 3 лют. 2017 10:54 | |
| Не вказано | 3 лют. 2017 10:54 | |
| Не вказано | 3 лют. 2017 10:54 | |
| Не вказано | 3 лют. 2017 10:54 | |
| Електронний підпис | 6 лют. 2017 14:44 | |
| Не вказано | 3 лют. 2017 10:54 | |
| Не вказано | 3 лют. 2017 10:54 | |
| Не вказано | 3 лют. 2017 10:54 | |
| Не вказано | 3 лют. 2017 10:54 | |
| Не вказано | 3 лют. 2017 10:54 | |
| Не вказано | 3 лют. 2017 10:54 | |
| Не вказано | 3 лют. 2017 10:54 | |
| Не вказано | 3 лют. 2017 10:54 | |
| Не вказано | 3 лют. 2017 10:54 |
Пропозиція
Статус
не розглядався
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 8 лют. 2017 13:50 |
| Електронний підпис | 8 лют. 2017 13:50 | |
| Не вказано | 8 лют. 2017 11:50 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
150 000,00 грн без ПДВ
Дивитись172 625,00 грн без ПДВ
Дивитись116 400,00 грн без ПДВ
Дивитись