Електрична енергія

ціна за одиницю товару: 1.96164 грн з ПДВ

Очікувана вартість

309 917,54 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, передбачених Законом.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 січ. 2017 15:17

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04338687
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 52640, Дніпропетровська область, Павлівка, Дніпропетровська область, Васильківський район, село Павлівка, вулиця Центральна, будинок 100
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ярощук Наталя Петрівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380563996531
E-mail:
Факс:
+380563996531

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

157 989 кВт/год

Період доставки:

24 січ. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 52640, Дніпропетровська область, с. Павлівка, вул. Центральна, буд.100

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:54
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:54
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:55
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:55
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:55
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:55
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:54
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:55
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:55
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:54
Електронний підпис 25 січ. 2017 15:01
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:54
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:54
Не вказано 25 січ. 2017 14:54
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:55
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:55
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:55
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:55
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:54
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:54
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:55
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:55
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:55
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:55
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:55
Документи закупівлі 25 січ. 2017 14:55

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
309 917,54 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Павлівська сільська рада Васильківського району Дніпропетровської області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Світлана Гамзіна
E-mail: [email protected] Телефон: +380639517991 ЄДРПОУ:
31822150

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

350 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Непорядкіна Наталія Едуардівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380957761223 ЄДРПОУ:
02540048

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

426 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Галина Білоус
E-mail: [email protected] Телефон: +380509609317 ЄДРПОУ:
20544802

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

396 705,00 грн без ПДВ

Дивитись