код ДК 021:2015: 39220000-0 - (Мітли березові)

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

30 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 24 січ. 2017 15:06

до 26 січ. 2017 09:00

Прийом пропозицій

з 26 січ. 2017 09:00

до 30 січ. 2017 09:00

Аукціон

з 31 січ. 2017 12:59

до 31 січ. 2017 13:20

Кваліфікація

з 31 січ. 2017 13:20

до 6 лют. 2017 11:39

Пропозиції розглянуто

з 6 лют. 2017 11:39

до 1 бер. 2017 08:57

Подання пропозицій:
26 січ. 2017 09:00 – 30 січ. 2017 09:00
Початок аукціону:
31 січ. 2017 12:59 – 31 січ. 2017 13:20
Період уточнень:
24 січ. 2017 15:06 – 26 січ. 2017 09:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Артем В’ячеславович Амелін
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Мітли березові

Код ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Код: 000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі

Кількість:

5 000 штуки

Період доставки:

10 лют. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 31 січ. 2017 13:20
Не вказано 31 січ. 2017 13:20
Не вказано 24 січ. 2017 15:06
Документи закупівлі 24 січ. 2017 15:06
Документи закупівлі 24 січ. 2017 15:06
Електронний підпис 24 січ. 2017 15:08

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
30 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
300,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Приватне підприємство "Техномаркет"
E-mail: [email protected] Телефон: +380566250041 ЄДРПОУ:
32560379

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 27 січ. 2017 12:07
Не вказано 27 січ. 2017 12:07
Не вказано 27 січ. 2017 12:07
Не вказано 27 січ. 2017 12:07
Не вказано 27 січ. 2017 12:07
Не вказано 27 січ. 2017 12:07

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 6 лют. 2017 11:37
Електронний підпис 6 лют. 2017 11:38

Пропозиція

20 000,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
Общество с ограниченой ответственостью "КОМПАНИЯ УКРПРОМСНАБ"
E-mail: [email protected] Телефон: +3800617079320 ЄДРПОУ:
38563684

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 30 січ. 2017 08:45
Не вказано 30 січ. 2017 08:45
Не вказано 30 січ. 2017 08:45
Не вказано 30 січ. 2017 08:45
Не вказано 30 січ. 2017 08:45
Не вказано 30 січ. 2017 08:45
Не вказано 30 січ. 2017 08:45
Не вказано 30 січ. 2017 08:45

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 6 лют. 2017 11:39
Електронний підпис 6 лют. 2017 11:39

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 бер. 2017 08:56
Підписаний договір 1 бер. 2017 08:55

Пропозиція

22 600,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ірина Чухно
E-mail: [email protected] Телефон: +380979679725 ЄДРПОУ:
21726646

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

25 849,73 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ірина Чухно
E-mail: [email protected] Телефон: +380979679725 ЄДРПОУ:
21726646

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

15 690,27 грн без ПДВ

Дивитись
Чашки, склянки; Столові прибори; Столові прибори; Тарілки столові; Тарілки столові
Чашки, склянки; Столові прибори; Столові прибори; Тарілки столові; Тарілки столові
Ім'я:
Ірина Чухно
E-mail: [email protected] Телефон: +380979679725 ЄДРПОУ:
21726646

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

45 960,00 грн без ПДВ

Дивитись