ДК 021:2015 код 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія (активна, реактивна))
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
Згідно абзацу 5 частини 4 статті 35 ЗУ «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі відміняється: У разі не підписання Учасником договору про закупівлю у строк 20 днів з дня оприлюднення не веб – порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 10 лют. 2017 16:09 | |
| Не вказано | 10 лют. 2017 16:08 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Активна електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Код:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
|
Кількість: 171 500 кіловат-година |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 14020, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, 160 |
| 2 |
Реактивна електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Код:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
|
Кількість: 114 200 кіловар-година |
Період доставки:
до 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 14020, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, 160 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 січ. 2017 17:38 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 січ. 2017 17:42 | |
| Не вказано | 20 січ. 2017 17:40 |
Пропозиція
425 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника КЛПЗ "Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення"Вас може зацікавити
259 166,67 грн без ПДВ
Дивитись833 333,33 грн без ПДВ
Дивитись386 400,00 грн без ПДВ
Дивитись