Бензин автомобільний А-92 (Євро 4) у талонах (картках) ДСТУ - 7687:2015 або еквівалент
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 20 січ. 2017 14:59
до 6 лют. 2017 18:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Бензин автомобільний А-92 (Євро 4) у талонах (картках) ДСТУ - 7687:2015 або еквівалент
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Код:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
|
Кількість: 10 000 літр |
Період доставки:
20 лют. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 37025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 20 січ. 2017 14:59 | |
| Електронний підпис | 20 січ. 2017 15:00 | |
| Електронний підпис | 20 січ. 2017 15:00 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 20 січ. 2017 14:59 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Цінова пропозиція | 1 лют. 2017 16:27 | |
| Підтвердження відповідності | 1 лют. 2017 16:27 | |
| Технічні специфікації | 1 лют. 2017 16:27 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
416 066,67 грн без ПДВ
Дивитись133 333,34 грн без ПДВ
Дивитись167 000,00 грн без ПДВ
Дивитись