Електрична енергія

Очікувана вартість

471 780,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Під час оприлюднення повідомлення про намір укласти договір не було додано файл з протоколом про прийняття рішення про намір укласти договір.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 січ. 2017 13:51

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
14319188
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 62480, Харківська область, с Хроли Харківський район, вул. Зорянська,8
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Косиченко Денис Миколайович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380577409222
E-mail:
Факс:
+380577409222

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

600 000 кВт/год

Період доставки:

1 січ. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 62480, Харківська область, с. Хроли, вул. Зорянська 8

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 січ. 2017 10:59

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
471 780,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Курилкін Ігор Іванович
Телефон: (057)7471258 ЄДРПОУ:
00131954
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Немає завантажених документів

Пропозиція

471 780,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державна установа "Хролівський виправний центр (№140)"

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 - 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)
ДК 021:2015 - 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)
Ім'я:
Вікторія Салига
E-mail: [email protected] Телефон: +380487641685 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38477737

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

797 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ірина Гук
E-mail: [email protected] Телефон: +380504642836 ЄДРПОУ:
14202233

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

367 131,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія ЖАРА
E-mail: [email protected] Телефон: +380634235288 ЄДРПОУ:
43917808

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

280 466,76 грн без ПДВ

Дивитись