Бензин автомобільний А-95 (Євро 4) у талонах (картках) ДСТУ - 7687:2015 або еквівалент

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

300 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Прийом пропозицій

з 3 січ. 2017 15:48

до 19 січ. 2017 10:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
3 січ. 2017 15:48 – 19 січ. 2017 10:00
Період уточнень:
3 січ. 2017 15:48 – 9 січ. 2017 10:00
Відповіді на питання до:
19 січ. 2017 10:00
Оскарження умов тендера:
3 січ. 2017 15:48 – 15 січ. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
3 січ. 2017 15:57

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Артем В’ячеславович Амелін
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бензин автомобільний А-95 (Євро 4) у талонах (картках) ДСТУ - 7687:2015 або еквівалент

Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Код: 000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі

Кількість:

15 000 літр

Період доставки:

31 січ. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 січ. 2017 15:48
Електронний підпис 3 січ. 2017 15:57
Документи закупівлі 3 січ. 2017 15:48

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
300 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Скіданова Оксана Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380512554069 Факс:
+380512554071
Веб сайт: ЄДРПОУ:
32938047
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 січ. 2017 10:28
Цінова пропозиція 18 січ. 2017 10:28
Технічні специфікації 18 січ. 2017 10:28

Пропозиція

299 550,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
-

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Пально-мастильні матеріали (дизельне паливо та бензин) (Код ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Пально-мастильні матеріали (дизельне паливо та бензин) (Код ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Ім'я:
Скорохід Марія Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380326120312 Факс:
+380326120312
ЄДРПОУ:
31475314

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

351 173,33 грн без ПДВ

Дивитись
Бензин А-95 (талони) (код ДК 021:2015-09132000-3), дизельне паливо (талони) (код ДК 021:2015-09134200-9).
Бензин А-95 (талони) (код ДК 021:2015-09132000-3), дизельне паливо (талони) (код ДК 021:2015-09134200-9).
Ім'я:
Коваленко Світлана Яківна
E-mail: [email protected] Телефон: +380509211679 Факс:
+380502208102
ЄДРПОУ:
04590694

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

507 287,50 грн без ПДВ

Дивитись
Дизельне паливо (по скретч-картках, талонах) за ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дизельне паливо (по скретч-картках, талонах) за ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Ім'я:
Олександр Бурка
E-mail: [email protected] Телефон: +380660573880 ЄДРПОУ:
30292838

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

350 083,33 грн без ПДВ

Дивитись