Бензин автомобільний А-92 (Євро 4) у талонах (картках) ДСТУ - 7687:2015 або еквівалент
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 3 січ. 2017 15:36
до 19 січ. 2017 10:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Бензин автомобільний А-92 (Євро 4) у талонах (картках) ДСТУ - 7687:2015 або еквівалент
Код ДК 021:2015:
09132000-3 Бензин
Код:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
|
Кількість: 10 000 літр |
Період доставки:
31 січ. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 3 січ. 2017 15:36 | |
| Електронний підпис | 3 січ. 2017 15:38 | |
| Документи закупівлі | 3 січ. 2017 15:36 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 18 січ. 2017 10:04 | |
| Технічні специфікації | 18 січ. 2017 10:04 | |
| Цінова пропозиція | 18 січ. 2017 10:04 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
351 173,33 грн без ПДВ
Дивитись350 083,33 грн без ПДВ
Дивитись212 500,00 грн без ПДВ
Дивитись