Послуги щодо страхування водного транспорту, 2 лоти.

Послуги щодо страхування водного транспорту, 2 лоти. Детальний опис закупівлі та умов надання послуг за предметом закупівлі - у Тендерній документації

Water transport voluntary insurance services.

Water transport voluntary insurance services.

Очікувана вартість

4 503 000,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 29 груд. 2016 18:32

до 30 січ. 2017 17:00

Прекваліфікація

з 30 січ. 2017 17:02

Аукціон
Дати вказані в лотах
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
29 груд. 2016 18:32 – 30 січ. 2017 17:00
Період уточнень:
29 груд. 2016 18:32 – 20 січ. 2017 17:00
Відповіді на питання до:
30 січ. 2017 17:00
Оскарження умов тендера:
29 груд. 2016 18:32 – 26 січ. 2017 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
29 груд. 2016 18:29

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Підстава для відміни торгів: на підставі умов абзацу третього частини 5 статті 28 Закону та частини першої статті 31 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIIІ «Про публічні закупівлі». Докладно причини відміни торгів наведені у Протоколі розгляду тендерних пропозицій від 02.03.2017 за предметом закупівлі: послуги щодо страхування водного, повітряного та інших видів транспорту за кодом ДК 016:2010 65.12.3 (страхові послуги за кодом ДК 021:2015 - 66510000-8: послуги щодо страхування водного транспорту), 2 лоти.

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38728507
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 54001, Миколаївська обл., Миколаїв, м. Миколаїв, вул. Лягіна, буд 27
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Руденко Ірина (Руденко І.)
Володіння мовою:
українська
Телефон:
+380512501162
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Послуги з добровільного страхування водного транспорту.

Послуги з добровільного страхування водного транспорту. Детальний опис лоту та умов надання послуг за предметом закупівлі - у Тендерній документації.

Water transport voluntary insurance services

Water transport voluntary insurance services. Detailed description - according to Tender documentation.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

4 403 000,00 грн без ПДВ

Статус:

активно
2

Послуги з добровільного страхування відповідальності власників водного транспорту.

Послуги з добровільного страхування відповідальності власників водного транспорту. Детальний опис лоту та умов надання послуг за предметом закупівлі - згідно Тендерної документації

Water transport owners responsibility voluntary insurance services

Water transport owners responsibility voluntary insurance services. Detailed description - according to Tender documentation.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

100 000,00 грн без ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 груд. 2016 18:29
Електронний підпис 29 груд. 2016 18:29

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 503 000,00 грн без ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
50 000,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Філія "Дельта-лоцман" державного підприємства "Адміністрація морських портів України"

Вас може зацікавити

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Ім'я:
Руслана Коротич Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380665862261 ЄДРПОУ:
39806952
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 916 424,44 грн з ПДВ

Дивитись