ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ.
Причина скасування закупівлі
Причина
торги відмінені
Пояснення
відповідно до ст 31 при порушенні порядку оголошення про проведення процедури повідомлення про намір укласти договір.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 16 січ. 2017 16:26 | |
| Електронний підпис | 16 січ. 2017 16:26 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 016:2010:
35.11.10 Енергія електрична
|
Кількість: 500 000 кіловат-година |
Період доставки:
1 січ. 2017 – 31 груд. 2017
|
Місце доставки: Україна, 45601, Волинська область, с.Липини, Теремнівська, 98 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 28 груд. 2016 09:54 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 16 січ. 2017 15:21 | |
| Протокол розгляду | 16 січ. 2017 15:20 |
Пропозиція
1 420 000,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Волинська обласна психіатрична лікарня №1 м.ЛуцькаВас може зацікавити
2 543 398,83 грн без ПДВ
Дивитись887 204,40 грн без ПДВ
Дивитись1 420 833,33 грн без ПДВ
Дивитись