Електрична енергія

tktrnhbxyf tythusz

Очікувана вартість

1 625 200,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Порушення оприлюднення повідомлення про намір укласти договір.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 груд. 2016 01:38

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01995060
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
УКРАЇНА, 27400, Кiровоградська область, ЗНАМ'ЯНКА, вул. Гагаріна, буд. 27.
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лифар Олена Миколаївна
Володіння мовою:
Телефон:
0953054611
E-mail:
Факс:
0523320453

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 016:2010: 35.11.10-00.00 Енергія електрична

Кількість:

680 000 кВт-год

Період доставки:

1 січ. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

УКРАЇНА, 27400, Кiровоградська область, ЗНАМ'ЯНКА, вул. Гагарина ,27

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 23 груд. 2016 20:46
Не вказано 23 груд. 2016 20:46
Електронний підпис 23 груд. 2016 20:56

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 625 200,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ПАТ Кіровоградобленерго
E-mail: [email protected] Телефон: 0522358213 Факс:
0523322969
ЄДРПОУ:
23226362
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір ще не завантажено

Немає завантажених документів

Пропозиція

1 625 200,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Знам'янська центральна районна лікарня

Вас може зацікавити

Ім'я:
Тарас Ціпов'яз
E-mail: [email protected] Телефон: +380976824921 ЄДРПОУ:
05396422

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 125 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Анастасія Кухта
E-mail: [email protected] Телефон: +380986098695 ЄДРПОУ:
08590768

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 739 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Дарина Загоруйко
E-mail: [email protected] Телефон: +380938838803 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37027405
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

833 333,33 грн без ПДВ

Дивитись