35.11.1 Енергія електрична; 09310000-5 Електрична енергія

Якість електричної енергії повинна відповідати чинним вимогам, установленим державними стандартами, нормативно-технічними документами щодо його якості, зокрема ГОСТ

Очікувана вартість

1 349 371,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Закупівля скасовується у зв'язку з порушенням порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого Законом України "Про публічні закупівлі".

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 груд. 2016 10:33
Електронний підпис 29 груд. 2016 10:33

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01987273
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 51200, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Суха
Володіння мовою:
Телефон:
+380569373683
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 016:2010: 35.11.1 Енергія електрична

Кількість:

539 073 Киловатт-час

Період доставки:

1 січ. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 51200, Дніпропетровська область, м.Новомосковськ, вул.Сучкова,40, вул.Сучкова,206, пл.Леніна,5, вул. Українська,12

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 349 371,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Староконь Тетяна Анатоліївна
Телефон: +380569380373 ЄДРПОУ:
23359034
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 груд. 2016 14:06
Електронний підпис 22 груд. 2016 14:08

Пропозиція

1 349 371,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад "Новомосковська центральна міська лікарня" Дніпропетровської обласної ради"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Лисиця Лариса Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380679732313 ЄДРПОУ:
14321736
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 499 250,75 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Анастасія Волошина
E-mail: [email protected] Телефон: +380963493076 ЄДРПОУ:
05406014

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 925 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Електрична енергія, без розподілу (ДК 021:2015 "09310000-5 – Електрична енергія")
Електрична енергія, без розподілу (ДК 021:2015 "09310000-5 – Електрична енергія")
Ім'я:
Тетяна Данильченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:
05519480
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 514 423,92 грн без ПДВ

Дивитись