Обслуговування, регулювання та налагодження системи вентиляції

Очікувана вартість

11 370,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

п.1 ст.31 ЗАКОН УКРАЇНИ Про публічні закупівлі порушення порядку оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі, повідомлення про намір укласти договір, передбаченого цим Законом;

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 груд. 2016 13:47

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
23553753
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 39800, Полтавська область, м. Горішні Плавні, пров. Молодіжний, 8
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Валентина Онищенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380960991686
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Обслуговування, регулювання та налагодження системи вентиляції

Код ДК 021:2015: 50500000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування насосів, клапанів, кранів, металевих контейнерів і техніки
Код ДК 016:2010: 33.12.1 Ремонтування та технічне обслуговування машин загальної призначеності

Кількість:

1 услуга

Період доставки:

16 груд. 2016 – 30 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 39800, Полтавська область, Горішні Плавні, пров.Молодіжний буд.8

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 груд. 2016 13:30
Електронний підпис 21 груд. 2016 13:32

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
11 370,00 грн без ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Прохур Олександр Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380503081866 ЄДРПОУ:
2291805050

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Немає завантажених документів

Пропозиція

11 370,00 грн без ПДВ

Статус

очікує рішення

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Дошкільний навчальний заклад "Дзвіночок"

Вас може зацікавити

Послуги з технічного обслуговування повнокольорової друкарської машини Xerox Versant 280 Press
Послуги з технічного обслуговування повнокольорової друкарської машини Xerox Versant 280 Press
Ім'я:
Балицька Яна Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0665994349 ЄДРПОУ:
14321481
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

16 410,00 грн без ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання (газових мереж, газового обладнання))
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання (газових мереж, газового обладнання))
Ім'я:
Вангородська Олександра Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380443097730 ЄДРПОУ:
43665271

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

14 068,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання (газових мереж, газового обладнання)
Послуги з технічного обслуговування системи газопостачання (газових мереж, газового обладнання)
Ім'я:
Андрій Остринський
E-mail: [email protected] Телефон: +380444654972 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40081221
11
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 980,00 грн без ПДВ

Дивитись