Енергія електрична , Електрична енергія

Очікувана вартість

349 370,33 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

При публікації повідомлення про намір укласти договір за переговорною процедурою було допущено помилку при публікації ціни договру. Так помилково ціну договору було зазначено без ПДВ, в той час як згідно протоколу переговорів з учасником ціну договору визначено з ПДВ.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 19 груд. 2016 16:32
Електронний підпис 19 груд. 2016 16:33

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02544945
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 28001, Кіровоградська область, м. Олександрія, пл. Кірова, буд. 18
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Нина Андреева
Володіння мовою:
Телефон:
+380669375558
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Енергія електрична

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 016:2010: 35.11 Енергія електрична

Кількість:

70 000 Киловатт-час

Період доставки:

1 січ. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 28001, Кіровоградська область, місто Олександрія, площа Кірова,18
2

Енергія електрична

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 016:2010: 35.11 Енергія електрична

Кількість:

17 700 Киловатт-час

Період доставки:

1 січ. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 28006, Кіровоградська область, місто Олександрія, вулиця Нагорна,104 (гуртожиток)
3

Енергія електрична

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 016:2010: 35.11 Енергія електрична

Кількість:

9 900 Киловатт-час

Період доставки:

1 січ. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 28006, Кіровоградська область, місто Олександрія, вул.Нагорна,104
4

Енергія електрична

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 016:2010: 35.11 Енергія електрична

Кількість:

47 835 Киловатт-час

Період доставки:

1 січ. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 28000, Кіровоградська область, місто Олександрія, вул.Героїв Сталінграда,25
5

Енергія електрична

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 016:2010: 35.11 Енергія електрична

Кількість:

10 400 Киловатт-час

Період доставки:

1 січ. 2017 – 31 груд. 2017

Місце доставки:

Україна, 28000, Кіровоградська область, місто Олександрія, вулиця Ватутіна,1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 груд. 2016 15:33

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
349 370,33 грн без ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Мостовий В.І.
Телефон: +380523591244 ЄДРПОУ:
23226362
16
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 19 груд. 2016 15:35
Протокол розгляду 19 груд. 2016 15:35
Протокол розгляду 19 груд. 2016 15:35
Протокол розгляду 19 груд. 2016 15:35
Протокол розгляду 19 груд. 2016 15:35
Протокол розгляду 19 груд. 2016 15:35
Електронний підпис 19 груд. 2016 15:36

Пропозиція

349 370,33 грн без ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДПТНЗ "Державний навчальний заклад "Олександрійський професійний ліцей""

Вас може зацікавити

Ім'я:
Наталія Потерлевич
E-mail: [email protected] Телефон: +380332280827 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02909915
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

553 543,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Пастухова Лариса Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380382719577 Факс:
+380382719570
ЄДРПОУ:
02362894

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

272 946,17 грн без ПДВ

Дивитись
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 – Електрична енергія (без розподілу)
Електрична енергія за кодом ДК 021:2015 09310000-5 – Електрична енергія (без розподілу)
Ім'я:
Богдан Сурмик
E-mail: [email protected] Телефон: +380505358081 ЄДРПОУ:
46206447

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

446 000,00 грн без ПДВ

Дивитись