Вугілля кам’яне марки Г (0-100)

згідно доданої документації

Очікувана вартість

194 350,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 9 груд. 2016 13:35

до 14 груд. 2016 16:00

Прийом пропозицій

з 14 груд. 2016 16:00

до 18 груд. 2016 17:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
14 груд. 2016 16:00 – 18 груд. 2016 17:00
Період уточнень:
9 груд. 2016 13:35 – 14 груд. 2016 16:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

У звязку з непроведенням процедури відкритих торгів (повернення процедури на етап кваліфікації переможця)

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 груд. 2016 16:17
Не вказано 12 груд. 2016 16:15

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02142655
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 85000, Донецька область, Добропілля, вул. Саратовська, 31
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Юлия Варварова
Володіння мовою:
Телефон:
+380627728313
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Вугілля кам’яне марки Г (0-100)

Код ДК 021:2015: 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основі
Код ДК 016:2010: 05.10.1 Вугілля кам’яне

Кількість:

115 тонны

Період доставки:

9 груд. 2016 – 23 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 85000, Донецька область, м.Добропілля, с.Золотий Колодязь, с.Ганнівка, с.Добропілля, с.Шилівка, с.Святогорівка, с.Нововодяне, с.Криворіжжя, с.Світле, вул.Саратівська 31, вул..Шкільна 6, вул..Ходневича,39б, вул..Шкільна 30, вул..Центральна 73, вул..Шкільна 19а, вул..Шкільна 75, вул..Шевченко 26,вул..Донецька 56

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 9 груд. 2016 13:35
Документи закупівлі 9 груд. 2016 13:35
Проєкт договору 9 груд. 2016 13:35
Документи закупівлі 9 груд. 2016 13:35
Електронний підпис 9 груд. 2016 13:36

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
194 350,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
971,75 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Лещенко Жанна Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380680789958 ЄДРПОУ:
34200012

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

176 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Вугілля кам’яне марки ДГ (13–100) за кодом ДК 021:2015 — 09110000-3 «Тверде паливо»(ДК 021:2015 – 09111100-1 - Вугілля)
Вугілля кам’яне марки ДГ (13–100) за кодом ДК 021:2015 — 09110000-3 «Тверде паливо»(ДК 021:2015 – 09111100-1 - Вугілля)
Ім'я:
Євгеній Бережний
E-mail: [email protected] Телефон: 380509706707 ЄДРПОУ:
45750976

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

114 791,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тамара Хідашелі
E-mail: [email protected] Телефон: +380962543724 ЄДРПОУ:
43913627

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

333 333,33 грн без ПДВ

Дивитись