Підготовка матеріалів та розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, м. Підгородне, вул. Нагорна, 82-К

Очікувана вартість

49 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 30 лист. 2016 15:13

до 5 груд. 2016 15:12

Прийом пропозицій

з 5 груд. 2016 15:12

до 8 груд. 2016 11:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
5 груд. 2016 15:12 – 8 груд. 2016 11:00
Період уточнень:
30 лист. 2016 15:13 – 5 груд. 2016 15:12

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

Внаслідок змін до річного плану, сума предмета закупівлі перевищує 200 тис. грн. За даним предметом закупівлі будуть проведені відкриті торги.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 груд. 2016 15:03
Не вказано 5 груд. 2016 15:03

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05520750
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52001, Дніпропетровська область, м. Підгородне, вул.Центральна буд.46
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Катерина Тимошенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380567291622,+380976861956
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Підготовка матеріалів та розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, м. Підгородне, вул. Нагорна, 82-К

Код ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Код ДК 016:2010: 71.11.3 Послуги щодо планування міських і сільських поселень

Кількість:

1 услуга

Період доставки:

30 лист. 2016 – 31 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 52001, Дніпропетровська область, м. Підгородне, вул. Центральна, 46

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 30 лист. 2016 15:13
Електронний підпис 30 лист. 2016 15:13

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
49 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
250,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Підгородненська міська рада Дніпропетровського району Дніпропетровської області

Вас може зацікавити

розроблення проекту землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності код ДК 021:2015 - 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
розроблення проекту землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності код ДК 021:2015 - 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Ім'я:
Кулікова Оксана
E-mail: [email protected] Телефон: 380671222221 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44591908

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

26 200,00 грн без ПДВ

Дивитись
розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності код ДК 021:2015 - 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності код ДК 021:2015 - 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Ім'я:
Кулікова Оксана
E-mail: [email protected] Телефон: 380671222221 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44591908

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

38 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
Послуги з розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
Ім'я:
Кушніренко Микола Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: 380675322087 ЄДРПОУ:
14321653
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

56 166,66 грн без ПДВ

Дивитись