трубка рентгенівська MRC 200 0508 ROT-GS 1003 до системи діагностичної рентгенівської кардіоваскулярної Allura виробництва Philips

трубка рентгенівська MRC 200 0508 ROT-GS 1003 до системи діагностичної рентгенівської кардіоваскулярної Allura виробництва Philips

Очікувана вартість

4 960 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд

Причина скасування закупівлі

Причина

торги відмінені

Пояснення

Відповідно до частини4 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 р. – неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань закупівель, а саме у формі повідомлення про намір укласти договір невірно вказано дату «17.11.2016 р.» висновку Торгово-промислової палати України № 7835/08.2-7.3., що є недостовірними даними.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 груд. 2016 11:16

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01994095
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01601, Київська область, Київ, Вул. Шовковична 39/1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Мацібора Зорина Юріївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380977971929
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

трубка рентгенівська MRC 200 0508 ROT-GS 1003 до системи діагностичної рентгенівської кардіоваскулярної Allura виробництва Philips

Код ДК 021:2015: 33100000-1 Медичне обладнання
Код ДК 016:2010: 26.60.1 Устатковання радіологічне, електромедичне та електротерапевтичне устатковання

Кількість:

1 шт

Період доставки:

9 груд. 2016 – 20 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 01601, м. Київ, м. Київ, вул. Шовковична, 39/1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 лист. 2016 15:41

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 960 000,00 грн з ПДВ
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Горенко Євген Іванович
Телефон: +380443590088 Факс:
+380443590088
ЄДРПОУ:
38872631

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір ще не завантажено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 28 лист. 2016 15:55
Електронний підпис 28 лист. 2016 16:11

Пропозиція

4 960 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Олександрівська клінічна лікарня м.Києва

Вас може зацікавити

НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Саморозширюваний стент для периферичних судин (НК 024:2023 47932 - Стент для периферичних артерій металевий непокритий; НК 031:2024 P07040202 СТЕНТИ ДЛЯ ПЕРИФЕРИЧНИХ СУДИН); Балонний катетер для дилатації периферичних судин з покриттям, що містить лікарський засіб (НК 024:2023 62551 - Катетер балонний для ангіопластики периферичних артерій, який виділяє лікарський засіб; НК 031:2024 C010402020101 - БАЛОННІ ДИЛАТАЦІЙНІ КАТЕТЕРИ ДЛЯ ПЕРКУТАННОЇ ТРАНСЛЮМІНАЛЬНОЇ АНГІОПЛАСТИКИ (PTA))
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Саморозширюваний стент для периферичних судин (НК 024:2023 47932 - Стент для периферичних артерій металевий не...
Ім'я:
Наталія Малогулко
E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
02011031
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 006 550,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Рукавички медичні оглядові; Рукавички медичні хірургічні)
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Рукавички медичні оглядові; Рукавички медичні хірургічні)
Ім'я:
Тетяна Задолинна
E-mail: [email protected] Телефон: +380487505404 ЄДРПОУ:
01998526

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 719 724,30 грн без ПДВ

Дивитись
Придбання системи рентгенівської діагностичної стаціонарної загального призначення, цифрової для ВП «Лікарня інтенсивного лікування» КНП «ТМО «СМОЛ» (Еквівалент)
Придбання системи рентгенівської діагностичної стаціонарної загального призначення, цифрової для ВП «Лікарня інтенсивного лікування» КНП «ТМО «СМОЛ» (Еквівалент)
Ім'я:
Зрайло Романа Романівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380994782179 ЄДРПОУ:
01996958

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 859 813,08 грн без ПДВ

Дивитись