Комп'ютерне обладнання та приладдя: ноутбук, проектор, інтерактивна дошка
Залишок коштів на закупівлю комп'ютерного обладнання через процедуру відкритих торгів від 28.07.2016 року
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Комп'ютерне обладнання та приладдя: ноутбук, проектор, інтерактивна дошка
Код ДК 021:2015:
30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдя
Код ДК 016:2010:
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них
|
Кількість: 6 шт |
Період доставки:
18 лист. 2016 – 31 груд. 2016
|
Місце доставки: Україна, 24500, Вінницька область, м.Ямпіль, вул. Піонерська, 9 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 18 лист. 2016 11:44 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 18 лист. 2016 11:50 | |
| Електронний підпис | 18 лист. 2016 11:51 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 18 лист. 2016 11:57 | |
| Електронний підпис | 18 лист. 2016 12:01 |
Пропозиція
59 900,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти Ямпільської районої державної адміністраціїВас може зацікавити
105 000,00 грн без ПДВ
Дивитись43 750,00 грн без ПДВ
Дивитись62 360,00 грн без ПДВ
Дивитись