Антибіотики

Очікувана вартість

136 900,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 16 лист. 2016 12:09

до 2 груд. 2016 11:00

Аукціон

з 5 груд. 2016 14:15

до 5 груд. 2016 14:36

Кваліфікація

з 5 груд. 2016 14:36

до 7 груд. 2016 11:04

Пропозиції розглянуто

з 7 груд. 2016 11:04

Подання пропозицій:
16 лист. 2016 12:09 – 2 груд. 2016 11:00
Початок аукціону:
5 груд. 2016 14:15 – 5 груд. 2016 14:36
Період уточнень:
16 лист. 2016 12:09 – 22 лист. 2016 11:00
Відповіді на питання до:
2 груд. 2016 11:00
Оскарження умов тендера:
16 лист. 2016 12:09 – 28 лист. 2016 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
16 лист. 2016 12:10

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

торги не відбулись

Пояснення

Відкриті торги на закупівлю 21.10.5 Провітаміни, вітаміни й гормони; глікозиди та алкалоїди рослинного походження та їхні похідні; антибіотики (33600000-6 Фармацевтична продукція) (антибіотики) рішенням тендерного комітету від 16.12.2016 р. визнані такими, що не відбулися згідно ч. 2 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (ціна найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі).

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 груд. 2016 16:03
Електронний підпис 16 груд. 2016 16:07

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05483121
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 54029, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Рюміна, 5
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олександр Петренко
Володіння мовою:
Телефон:
+380512537343
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Антибіотики (найменувань)

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код ДК 016:2010: 21.10.5 Провітаміни, вітаміни й гормони; глікозиди та алкалоїди рослинного походження та їхні похідні; антибіотики

Кількість:

19 единица

Період доставки:

12 груд. 2016 – 31 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 54029, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Рюміна, 5

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 16 лист. 2016 12:09
Не вказано 16 лист. 2016 12:10
Не вказано 5 груд. 2016 14:36
Не вказано 5 груд. 2016 14:36

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
136 900,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 369,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Бережна Оксана Владимировна
E-mail: [email protected] Телефон: +380482376221 Факс:
+380482333514
ЄДРПОУ:
31117042

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 2 груд. 2016 10:44
Технічні специфікації 2 груд. 2016 10:44
Не вказано 12 груд. 2016 17:09
Технічні специфікації 2 груд. 2016 10:44
Не вказано 6 груд. 2016 11:35
Технічні специфікації 2 груд. 2016 10:44
Технічні специфікації 2 груд. 2016 10:44
Технічні специфікації 2 груд. 2016 10:44
Технічні специфікації 2 груд. 2016 10:44
Технічні специфікації 2 груд. 2016 10:44
Технічні специфікації 2 груд. 2016 10:44
Технічні специфікації 2 груд. 2016 10:44
Технічні специфікації 2 груд. 2016 10:44
Технічні специфікації 2 груд. 2016 10:44
Технічні специфікації 2 груд. 2016 10:44
Технічні специфікації 2 груд. 2016 10:44
Технічні специфікації 2 груд. 2016 10:44
Технічні специфікації 2 груд. 2016 10:44
Технічні специфікації 2 груд. 2016 10:44

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 груд. 2016 11:04
Не вказано 7 груд. 2016 11:03

Пропозиція

104 787,70 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Самусева Ольга Николаевна
E-mail: [email protected] Телефон: +380675412977 ЄДРПОУ:
39273420
24
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи, що підтверджують кваліфікацію 29 лист. 2016 17:54
Технічні специфікації 29 лист. 2016 17:54

Пропозиція

105 621,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП "Міська дитяча лікарня №2"

Вас може зацікавити

Код ДК 021:2015: 33612000-3 Фармацевтична продукція (Sodium chloride)
Код ДК 021:2015: 33612000-3 Фармацевтична продукція (Sodium chloride)
Ім'я:
Заваденко Тетяна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380444971238 Веб сайт: ЄДРПОУ:
25680355

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

168 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Божий Сергій Борисович
E-mail: [email protected] Телефон: 0525641121 ЄДРПОУ:
37324478

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

202 144,45 грн без ПДВ

Дивитись
Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 5 мл; Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл
Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 5 мл; Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл
Ім'я:
Валентина Митус
E-mail: [email protected] Телефон: +380962223889 ЄДРПОУ:
02006337
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

135 000,00 грн без ПДВ

Дивитись