Послуги з проведення щорічного радіаційного контролю за породами в кар’єрі на відповідність вимогам НРБУ-97
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
з 14 лист. 2016 09:43
до 15 лист. 2016 17:00
з 15 лист. 2016 17:00
до 17 лист. 2016 18:00
з 18 лист. 2016 12:45
до 18 лист. 2016 13:06
з 18 лист. 2016 13:06
до 23 лист. 2016 09:25
з 23 лист. 2016 09:25
до 27 груд. 2016 11:11
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Послуги з проведення щорічного радіаційного контролю за породами в кар’єрі на відповідність вимогам НРБУ-97
Код ДК 021:2015:
71300000-1 Інженерні послуги
Код ДК 016:2010:
71.20.1 Послуги щодо технічного випробовування й аналізування
|
Кількість: 1 услуга |
Період доставки:
28 лист. 2016 – 31 груд. 2016
|
Місце доставки: Україна, 73000, Херсонська область, с. Рибальче, Голопристанський р-н, Кар’єр Шабовського родовища пісків |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 14 лист. 2016 09:43 | |
| Проєкт договору | 14 лист. 2016 09:43 | |
| Не вказано | 18 лист. 2016 13:06 | |
| Не вказано | 18 лист. 2016 13:06 | |
|
|
||
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 17 лист. 2016 13:21 |
| Не вказано | 17 лист. 2016 11:43 | |
| Електронний підпис | 17 лист. 2016 13:21 | |
| Не вказано | 17 лист. 2016 11:42 | |
| Не вказано | 17 лист. 2016 11:41 | |
| Не вказано | 17 лист. 2016 11:42 | |
| Не вказано | 17 лист. 2016 11:41 | |
| Не вказано | 17 лист. 2016 11:42 | |
| Не вказано | 17 лист. 2016 11:43 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 23 лист. 2016 09:25 | |
| Електронний підпис | 23 лист. 2016 09:25 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 27 груд. 2016 11:10 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 16 лист. 2016 18:25 | |
| Не вказано | 16 лист. 2016 18:25 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"Вас може зацікавити
17 400,00 грн без ПДВ
Дивитись20 833,33 грн без ПДВ
Дивитись12 500,00 грн без ПДВ
Дивитись