Мережеве обладнання

Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.

Очікувана вартість

35 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 10 лист. 2016 11:02

до 11 лист. 2016 17:00

Прийом пропозицій

з 11 лист. 2016 17:00

до 16 лист. 2016 18:00

Аукціон

з 17 лист. 2016 12:46

до 17 лист. 2016 13:07

Кваліфікація

з 17 лист. 2016 13:07

до 29 лист. 2016 13:05

Пропозиції розглянуто

з 29 лист. 2016 13:05

Подання пропозицій:
11 лист. 2016 17:00 – 16 лист. 2016 18:00
Початок аукціону:
17 лист. 2016 12:46 – 17 лист. 2016 13:07
Період уточнень:
10 лист. 2016 11:02 – 11 лист. 2016 17:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Пояснення

на підставі п.9.5 Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженому наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.16 № 35.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 4 січ. 2017 15:08
Не вказано 4 січ. 2017 15:07

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01125695
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 73000, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталій Фесенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380552481415
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Мережеве обладнання

Код ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
Код ДК 016:2010: 26.30.2 Апаратура електрична для проводового телефонного чи телеграфного зв’язку; відеофони

Кількість:

23 штуки

Період доставки:

1 груд. 2016 – 31 груд. 2016

Місце доставки:

Україна, 73025, Херсонська область, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 10 лист. 2016 11:02
Не вказано 17 лист. 2016 13:07
Не вказано 17 лист. 2016 13:07
Не вказано 10 лист. 2016 11:02

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
35 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
350,00 грн
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
ФОП Іванова Надія Григорівна
E-mail: [email protected] Факс:
380950817628
ЄДРПОУ:
1311500708

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підтвердження відповідності 15 лист. 2016 08:15
Підтвердження відповідності 21 лист. 2016 16:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2016 08:18
Підтвердження відповідності 15 лист. 2016 08:13
Підтвердження відповідності 15 лист. 2016 08:14
Технічні специфікації 21 лист. 2016 16:28
Підтвердження відповідності 15 лист. 2016 08:17
Технічні специфікації 21 лист. 2016 16:26
Підтвердження відповідності 15 лист. 2016 08:13
Технічні специфікації 21 лист. 2016 16:26
Підтвердження відповідності 21 лист. 2016 16:04
Технічні специфікації 21 лист. 2016 16:28
Цінова пропозиція 15 лист. 2016 08:12
Підтвердження відповідності 21 лист. 2016 16:04
Підтвердження відповідності 21 лист. 2016 16:08
Підтвердження відповідності 21 лист. 2016 16:07
Технічні специфікації 15 лист. 2016 08:22
Технічні специфікації 21 лист. 2016 16:29
Підтвердження відповідності 21 лист. 2016 16:04
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 лист. 2016 08:18
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 лист. 2016 12:18
Підтвердження відповідності 21 лист. 2016 16:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 лист. 2016 12:17
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 лист. 2016 12:17
Підтвердження відповідності 15 лист. 2016 08:14
Технічні специфікації 21 лист. 2016 16:25
Технічні специфікації 21 лист. 2016 16:26
Технічні специфікації 15 лист. 2016 08:20
Технічні специфікації 21 лист. 2016 16:29
Підтвердження відповідності 21 лист. 2016 16:07
Цінова пропозиція 15 лист. 2016 08:12
Підтвердження відповідності 15 лист. 2016 08:16
Підтвердження відповідності 21 лист. 2016 16:08
Документи, що підтверджують кваліфікацію 18 лист. 2016 12:17
Підтвердження відповідності 15 лист. 2016 08:15
Підтвердження відповідності 21 лист. 2016 16:04
Технічні специфікації 21 лист. 2016 16:26
Підтвердження відповідності 15 лист. 2016 08:15

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 29 лист. 2016 13:04
Електронний підпис 29 лист. 2016 13:04

Пропозиція

31 828,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
ТОВ "АМ Інтегратор Груп"
E-mail: [email protected] Телефон: 050-208-23-13 ЄДРПОУ:
39469334

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір ще не завантажено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 16 лист. 2016 16:30
Не вказано 16 лист. 2016 16:30
Не вказано 16 лист. 2016 16:30
Не вказано 16 лист. 2016 16:30
Не вказано 16 лист. 2016 16:31
Не вказано 16 лист. 2016 16:31

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 лист. 2016 13:05
Протокол розгляду 29 лист. 2016 13:05

Пропозиція

34 959,54 грн з ПДВ

Статус

переможець

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "Херсонський морський торговельний порт"

Вас може зацікавити

Підсилювач розширювач Wi-Fi (бустер) 2,4 ГГц 8 Вт (W), оригінал EDUP EP-AB003
Підсилювач розширювач Wi-Fi (бустер) 2,4 ГГц 8 Вт (W), оригінал EDUP EP-AB003
Ім'я:
Ігор Байдак
E-mail: [email protected] Телефон: +380955607910 ЄДРПОУ:
26630916
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

57 600,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бабенко Юрій Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: 380634893930 ЄДРПОУ:
08803543
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

29 010,00 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Микола Кільбіцький
E-mail: [email protected] Телефон: +380935948903 ЄДРПОУ:
24980428

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

61 540,00 грн з ПДВ

Дивитись