ДК 016:2010 - 26.20.1 «Машини обчислювальні; частини та приладдя до них», за кодом CPV ДК 021-2015: 30200000-1 «Комп’ютерне обладнання та приладдя».
Детальний опис предмета закупівлі та медико-технічні вимоги до нього викладено в додатку № 2 «Технічне завдання» до оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель
з 24 жовт. 2016 17:33
до 26 жовт. 2016 10:00
з 26 жовт. 2016 11:00
до 28 жовт. 2016 11:00
з 31 жовт. 2016 11:19
до 31 жовт. 2016 11:40
з 31 жовт. 2016 11:40
до 8 лист. 2016 12:22
з 8 лист. 2016 12:22
до 21 лист. 2016 15:24
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
комп’ютерна техніка (монохромний лазерний універсальний пристрій)
Код ДК 021:2015:
30200000-1 Комп’ютерне обладнання та приладдя
Код ДК 016:2010:
26.20.1 Машини обчислювальні, частини та приладдя до них
|
Кількість: 4 шт. |
Період доставки:
7 лист. 2016 – 31 груд. 2016
|
Місце доставки: УКРАЇНА, 84313, Донецька область, КРАМАТОРСЬК, вул. Богдана Хмельницького, 6 (другий поверх), м. Краматорськ, Донецька обл., 84313 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 31 жовт. 2016 11:40 | |
| Не вказано | 31 жовт. 2016 11:40 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 24 жовт. 2016 17:33 | |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Цінова пропозиція | 28 жовт. 2016 10:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 жовт. 2016 10:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 жовт. 2016 10:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 жовт. 2016 10:43 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 жовт. 2016 10:45 | |
| Підтвердження відповідності | 28 жовт. 2016 10:43 | |
| Підтвердження відповідності | 28 жовт. 2016 10:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 жовт. 2016 10:45 | |
| Підтвердження відповідності | 28 жовт. 2016 10:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 жовт. 2016 10:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 жовт. 2016 10:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 жовт. 2016 10:45 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 жовт. 2016 10:42 | |
| Підтвердження відповідності | 28 жовт. 2016 10:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 жовт. 2016 10:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 жовт. 2016 10:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 жовт. 2016 10:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 жовт. 2016 10:42 | |
| Підтвердження відповідності | 28 жовт. 2016 10:43 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 жовт. 2016 10:42 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 28 жовт. 2016 10:42 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 8 лист. 2016 12:21 | |
| 8 лист. 2016 12:20 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 21 лист. 2016 15:22 | |
| Електронний підпис | 21 лист. 2016 15:23 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 28 жовт. 2016 10:38 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2016 10:38 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2016 10:38 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2016 10:38 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2016 10:38 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2016 10:38 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2016 10:38 | |
| Підтвердження відповідності | 28 жовт. 2016 10:38 | |
| Цінова пропозиція | 28 жовт. 2016 10:38 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2016 10:38 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2016 10:38 | |
| Не вказано | 28 жовт. 2016 10:38 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ДОЗ ДОДАВас може зацікавити
41 666,67 грн без ПДВ
Дивитись41 658,33 грн без ПДВ
Дивитись32 000,00 грн без ПДВ
Дивитись